Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég ennyi mozgás?

Elég ennyi mozgás?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 170 cm és 65 kg. Amióta online oktatás van, semmit nem mozogtam, fel is ugrott rám egy bő 5 kg. Szeretnék változtatni. Nem csak fogyni, hanem egészségesebb is lenni.

Arra gondoltam, hogy:

- Nem eszek túl sokat (már 3 napja tart ez, de eléggé megvisel, mert nagyon rossz a közérzetem stb...😅), csak annyit amennyi szükséges.

- Kerülöm a nasikat meg a cukros italokat.

- Este 7 óra után már nem eszek és a napi 3 liter víz minimumot megiszom.


Az edzésem az úgy néz ki, hogy:

Hétfő: Alakreform Rubint Rékára

Kedd: 1 óra séta a futópadon, 4.5km/h.

Szerda: Megint alakreform.

Csütörtök: Pihi, 10 órám van és sokat kell tanulnom.

Péntek: alakreform

Szombat és vasárnap: Séta és alakreform.


Ez így helyénvaló szerintetek? Az eredmény is látszódni fog később rajtam... mondjuk 1 hónap múlva? Ha van benne valami kifogásolható, ne habozzatok tudatni velem!🙂



2021. jan. 28. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem kell a kajádat lecsökkenteni, egyszerűen kerüld a cukros, magas kalória tartalmú dolgokat, de azért ne legyél éhes, egyél nyugodtan. Azért híztál meg, mert a napi rutinod, hogy bemész az iskolába, van testnevelés órád, haza jössz az iskolából megszűnt. Ha mindennap lemész sétálni egy órát tempósan, akkor pikk-pakk el fog tűnni az az öt kiló. Rubint Réka helyett youtube-on van rengeteg sokkal jobb edzős videós, pl: MadFit, Pamela Reif, Chloe Ting, Heather Robertson, stb.
2021. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mennyit mozogsz, ha több kcalt eszel mint kéne.

Persze jó a mozgás, formál, de fogyni csak kcal-al fogsz.

2021. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
A futópadot még péntekre beiktatnám azért. És hasazz is. Pl hasprés ;-)
2021. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2021. jan. 28. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!