Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetem ugyanazt fogyókúra alatt?

Ehetem ugyanazt fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

sziasztok,

azt szeretném megkérdezni tőletek hogy ehetem e ugyanazt általában minden nap, fogyókúra alatt?

165cm vagyok és 75kg

le akarok fogyni 60kg ra

de nem vagyok annyira a minden nap egyek mást reggelire, ebédre stb. híve

ha például minden nap ugyanazt eszem és mellette ugyanúgy tornázok, attól ugyanúgy tudok fogyni?

persze van az étrendbe zöldség is és hús is ,

leírok egy példát

reggeli: 2tojás citromlés víz

tízórai: light görög joghurt

ebéd: teljes kiörlesu lisztbe sült csirkecomb mellé zöldségköret,

vacsora: 2db virsli és zöldségek


ha tudtok valami ötletet esetleg még napi étrendbe akkor megosztjátok velem légyszíves?:)



2021. febr. 9. 14:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%
De ez akkor leírtál, ez hány kcal?
2021. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Amit*
2021. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

Próbál meg a zöldségeket mindig, vagy legalább pár naponta váltogatni! Pl. ma a csirkéhez egyél sütőben, olaj nélkül sült céklát, holnap párolt zöldbabot, holnapután vegyes zöld salátát, aztán párolt brokkolit, stb.

Ugyanígy az esti zöldséget is.

Illetve, a csirke helyett heti 1x legyen valami hal, 1x meg egy szelet marha.

Edzésnapon nyugodtan ehetsz a déli csirkédhez valami egészséges szénhidrátosabb köretet: rizs, kinoa, bulgur, édesburgonya.

Illetve, a reggeli tojáshoz én ennék valami (nyers) zöldséget.

Így biztos, hogy nem lesz semmi gond.

2021. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
Unalmas lesz egy idő után
2021. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól van kitalálva a napi menü és beviszed a megfelelő tápanyagokat vele meg persze a kalóriakeretet tartod vele, akkor igazából eheted akár mindig ugyanazokat, csak egy idő után meg fogod unni. Érdemes lenne legalább néhány variációt kitalálni és inkább azokat váltogatni mondjuk pár naponta, akkor se kéne plusz energiát tenni abba, hogy kitaláld mit egyél, de mégis kicsit változatosabb lenne.
2021. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönöm nektek a sok infót :) megtudtam amit akartam :) ha mozgok közbe, akkoris napi 1300kcal között kell bevinnem? tudok futni napi 30percet vagy akár kardiózni is
2021. febr. 9. 15:33
 17/32 anonim válasza:
100%
Ajánlanám a YAZIO alkalmazást, ott látod , hogy az elfogyasztott ételek hány kcal én is ezt alkalmazom. 26eves vagyok 160cm és 70kg . Segítségével már jó pár dkg lement és 1 hete használom
2021. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
#16-os: maradj 1300nál,ha mozogsz is mellé, annál jobb
2021. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
93%

Ezekkel az adatokkal majdnem 1500 kcal a BMR-ed... 1300 nagyon kevés, kiváltképp, ha edzel mellé, főleg azért, mert nem fogsz tudni visszavenni belőle, ha megáll a fogyásod.

Inkább a helyedben 2 hétig ennék 1500-öt, mellé mozognék, amit akarok, és 2 hét múlva megnézném, mennyit fogytam.

Ha a KÉT hét alatt 1-1,5 kg megvan, akkor jó. Amikor heti 0,5 kg alá egy a fogyás, akkor vennék vissza ebből a kalóriából, VAGY fokoznám az edzést.

Hidd el, én is 1200 kalóriával kezdtem, és nagyon megszenvedtem, mikor nem fogytam ezzel tovább. Ne rontsd el már az elején.

2021. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%

19-esnek van igaza. viszont én nem adnék határidőt, hogy mikor látszik x kiló, mert van, aki lassan reagál, és akkor csak elkeseredsz, ha nem sikerül valami 1-2 hét alatt.

ha beállítasz egy kalóriamennyiséget, akár 80-90 napig is tartani kell, hogy igazán lásd az eredményét (és ha akkor nem látsz eredményt, akkor újra kell értékelni az egészet, és nem feltétlenül a kalóriakeretet, hanem hogy mennyire tartottad be).

hasznos dolog a célul kitűzött súlyodhoz mérni a mostani kalóriabeviteledet, ez nálad napi 1600 kalória kb., tehát adhatsz magadnak egy sávot pl. 1500 és 1700 között - ha ezzel működsz kb. 3 hónapig, akkor lesz eredménye, és jó eséllyel kitartasz, mert nem éhezel.

arra meg ne hallgass, aki azt mondta, hogy ekkora túlsúllyal nem lehet rendesen mozogni. egyrészt nem "akkora" túlsúly, másrlszt meg simán. hajrá.

2021. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!