Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetem ugyanazt fogyókúra alatt?

Ehetem ugyanazt fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

sziasztok,

azt szeretném megkérdezni tőletek hogy ehetem e ugyanazt általában minden nap, fogyókúra alatt?

165cm vagyok és 75kg

le akarok fogyni 60kg ra

de nem vagyok annyira a minden nap egyek mást reggelire, ebédre stb. híve

ha például minden nap ugyanazt eszem és mellette ugyanúgy tornázok, attól ugyanúgy tudok fogyni?

persze van az étrendbe zöldség is és hús is ,

leírok egy példát

reggeli: 2tojás citromlés víz

tízórai: light görög joghurt

ebéd: teljes kiörlesu lisztbe sült csirkecomb mellé zöldségköret,

vacsora: 2db virsli és zöldségek


ha tudtok valami ötletet esetleg még napi étrendbe akkor megosztjátok velem légyszíves?:)



2021. febr. 9. 14:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem eddig -10kg, 1200-1300kcal-lal
2021. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

miért szajkózzátok a kérdezőnek az 1200-1300 kalóriát? igen, sok különbség a 200-300 kalória, adott esetben annyi, hogy már túl sok, és jobban veszélyezteti az izomvesztés mint a zsírból fogyás, meg az, hogy feladja, mert túl nehéz tartani hosszú távon.

tudom, hogy könnyebb inkább erre hajlani, mert gyorsabb eredménnyel kecsegtet, de én ezt tanulom, tudom miről beszélek.

kérdező, 1500 kcallal nem kevesebbet fogsz fogyni, hanem lassabban, de nagyobb az esélye, hogy hosszú távon elégedettebb leszel az eredménnyel. ennyi kalóriával is annyit fogysz, amennyit akarsz, kérdés, hogy meddig tartod. pontosabban, amit írtam, hogy ez egy kiindulópont (és rögtön az 1500-1700-as sávnak az alját választottad, de azért írtam sávot, mert nem fogod tudni és nem is kell mindennap ugyanazt a kalóriamennyiséget tartani). nem az a lényeg, hogy minél lejjebb szorítsuk a kalóriákat, hanem pont az ellenkezője, minél több kalóriát (és ezáltal értékes tápanyagot) igyekezzünk bevinni úgy, hogy még fogyjunk is.

mondjuk a te választásod, hogy ezekre gondolsz-e, mehetsz a nagyon alacsony kalória, jó sok kardió úton is, és magad is kitapasztalhatod az eredményeket.

(20. és 25. voltam)

2021. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!