Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ehetem ugyanazt fogyókúra alatt?

Ehetem ugyanazt fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

sziasztok,

azt szeretném megkérdezni tőletek hogy ehetem e ugyanazt általában minden nap, fogyókúra alatt?

165cm vagyok és 75kg

le akarok fogyni 60kg ra

de nem vagyok annyira a minden nap egyek mást reggelire, ebédre stb. híve

ha például minden nap ugyanazt eszem és mellette ugyanúgy tornázok, attól ugyanúgy tudok fogyni?

persze van az étrendbe zöldség is és hús is ,

leírok egy példát

reggeli: 2tojás citromlés víz

tízórai: light görög joghurt

ebéd: teljes kiörlesu lisztbe sült csirkecomb mellé zöldségköret,

vacsora: 2db virsli és zöldségek


ha tudtok valami ötletet esetleg még napi étrendbe akkor megosztjátok velem légyszíves?:)



2021. febr. 9. 14:17
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm nektek a segítségekteket,

akkor leszek napi 1500 kalóriánál és mellé mozgok, mert persze nem olyan nagy túlsúly, mozogni tudok , csak az zavar hogy már az arcomon is nagyon latni az elhízást, sajnos nagyon sok volt a cukros üdítő, a péksütemény és mindenféle cukros dolgok :(

megfogadom a tanácsotokat és nagyon hálás vagyok a segítségeteknek :)

2021. febr. 9. 16:22
 22/32 A kérdező kommentje:

abba esetleg tudnátok még segíteni hogy az 1500 kalóriát hogy osszam be?


hány gramm kcal, fehérje és zsír?

2021. febr. 9. 16:33
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
1500-as a havi -0,1kg talán meglesz, de lehet sokat mondtam :)
2021. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
1500-al*
2021. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
56%

cuki vagy :)


igazából magadnak kell majd idővel kitapasztalnod, van aki a kevesebb szénhidráttal és több zsírral van jól, van aki fordítva.

ami nagyon fontos, az a fehérje.

tulajdonképpen jó kiindulópont, ha a fehérjét beállítod, a szénhidrát meg a zsír pedig "mozgásban van", attól függően, hogy mi tetszik.

1 g fehérje 4 kcal.

1g szénhidrát is 4 kcal.

1g zsír pedig 9 kcal.


nyugodtan mehet a célsúlyod kilogrammjaiként (60 kg) 2g fehérje, tehát 120g, picivel több is lehet. Ez 480-520 kcal.

a zsír azért ne menjen bizonyos szint alá, minimum az ötöde (és mondjuk max. a harmada) a teljes kalóriakeretnek, de vegyük mondjuk a negyedét, ami 375 kcal, tehát kb. 94g zsír.

a többi meg mehet szénhidrátból, ami 160-170g körül lesz valahol, tehát kb. 660 kalória.


szerintem ez jó kiindulópont, a fehérjére figyelj főleg, hogy meglegyen, a többit kedved szerint alakíthatod. és aztán idővel meglátod, hogy fogytál-e (fogsz), mennyit fogytál stb. és tovább tudod alakítani. sok sikert! (20-as voltam)

ja, és valaki írta a zöldségeket, egyél rengeteg zöldséget :))

2021. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
95%
23-as nem muszáj mindenkit éhezésre buzdítani, anélkül is jó ütemben le lehet fogyni, és közben az ember jó étkezési szokásokat tehet magáévá és nem csak tiltólistával a kezében él - sokkal jobb így.
2021. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

fuhh nagyon szépen köszönöm nektek, nagyon sokat segítetek nekem :)

1500kcal al olyan keveset fogok fogyni? olyan sok a különbség 1300 és 1500 között?


#24 - es, 1300 kcal al mennyit tudnék fogyni havonta kb? mozgással eggyütt?:)

2021. febr. 9. 20:19
 28/32 anonim ***** válasza:

Igen, sok közötte a különbség.


2-3 kg-ot minimum, lehet még 5ot is😊

2021. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az az 1300 ha mozogsz is mellé. Én 164 centivel és 75 kilóval kezdtem januárban az életmódváltást, napi 1500-1600-at eszek és heti négyszer futok alkalmanként 5 kilómétert. 5 kiló már lement, centiken mégjobban látszik a változás.
2021. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#29- es ha nem nagy kérés tudnál írni privát üzenetet?:) jól jönne egy két tanács :)
2021. febr. 10. 10:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!