Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz leadni 10 kilót?

Mennyire nehéz leadni 10 kilót?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 07:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
22%
Légy a fogyás idejére vegán, sportolj sokat és akkor már könnyű lesz leadni 10 kilót.
2021. febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy az utolsó 10-et vagy az első 10-et szeretnéd. Az utolsó kilók ragaszkodnak a legjobban. Én például 80 kilóról indultam , most 69 vagyok de 59 szeretnék lenni. De makacsul ragaszkodnak a maradék kilók.
2021. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem az hogy ragaszkodnak, hanem van amit nehez leadni, mikor mar kozelitesz az idealis sulyodhoz. Inkább az utolso 5-3 kgt nehez leadni, meg ugy 2-3 kg valtozas +/- maradni is fog, mert nehez tartani, plusz vizfogyasztas, vizesedes, ha no vagy mensi is befolyasol stb.


Felso majdnem jot irt, kell megfelelo mozgás, esdzes, aerob es megfelelo taplalkozas, a makrokat kell nezni, szenhidrat, zsir, fehetre, illetve kaloriat is lehet pluszba. Ha minden jol megy nem olyan nehez leadni, kiveve az utso parat.


24/F

2021. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Bocs nem indokoltam meg, miert nehez leadni: peldaul azert, mert a bor alatt van a zsirod 5%a pl, amit csak szauna vagy szoli tud lekapni, vagy mert pl sokszor csak vizet ad le az ember, es az utolso 5-3 kgbol tobb aranyaban a viz mint az utolso 20-10kgban, tehat "konnyebben visszajon" mikozben kvazi el se ment, csak viz ment ki amit vissza iszol eszel.
2021. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Fogyni nem kimondottan nehéz, inkább megtartani a súlyt. Én 35 kilót fogytam tavaly, amiből 12-őt visszaszedtem fokozatosan mostanáig, mert egyre több mindent engedtem meg magamnak és a december az teljes káosz volt. Így hát megint azon vagyok, hogy fogyjak, mielőtt a többi is visszajönne...
2021. febr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
81%
Nekem az segített, hogy napi 3 liter vízet ittam, semmi fűszeres kaját nem ettem, amit főztem abba is csak pici só, semmi édesség, semmi gyors kaja, semmi olajban sült, sok mozgás. Nagyon hamar lement a fölösleg, azaz 9 kg. Ez kb. egy éve volt. Azóta folyamatosan próbálom ezt tartani. Nem éhezem, ha még is megkívánnék valamit a tiltott dolgok közül, simán belefér. Nekem ez vált be.
2021. febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 vagyok, én az első 10 kilómat egy hónap alatt adtam le januárban. Ez ahogy már írták attól is függ, hogy mennyi rajta a plusz. Én 100 fölött voltam. Ha 3 dolgot teljesen száműzöl, ami a glutén, a cukor és az olaj, akkor gyorsan el lehet érni a kitűzött célt. Én minden nap sétáltam emellett 1 órácskát, mivel asztmás vagyok nem is tudok megerőltetőbb mozgásformát, de az épp elég volt. Az sem árt ha naponta többször eszel inkább keveset, mint kevesebbszer sokat... És az 1500 kcalt általánosságban tartani kell (én nem számítgattam minden apróságot, csak mindig vigyáztam, hogy ne egyek sokat).
2021. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Két dolog kell hozzá. Akaraterő és tudás. Ha ezek megvannak, akkor nem nehéz leadni azt a 10 kilót. Ha viszont bármelyik hiányzik, akkor lehet, hogy nem is fog sikerülni.
2021. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert elég nagy súly
2021. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
Általános igazság hogy a zsírt a testedből egészségesen "elhasználni" (magyarul: lefogyni) körülbelül pont ugyanannyi idő lesz, mint a zsírt felszedni volt.
2021. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!