Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz leadni 10 kilót?

Mennyire nehéz leadni 10 kilót?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 07:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogyha kicsi a súlyod és zsírból szeretnéd leadni akkor nem hazudok, kemény meló, de nem lehetetlen! Én 9 kilót fogytam 16 hét alatt. Azért ennyi idő alatt, mert kevés volt a feleslegem( a súlyom normális volt, csupán Szálkásítani akartam). Szerettem volna megőrizni az izmaimat, és nem drasztikusan fogyni, hanem szépen kellemesen. Lehetett volna gyorsabban is, de felesleges sietni. Egyszer kell lefogyni, és azt megtartani, mint rohamtempóba diétázni, és visszaszedni az egészet.
2021. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 ez azért szerencsére hatalmas ostobaság, érdekes is lenne, ha ez tényleg így lenne :) Még több elhízott ember lenne, mint amennyi már így is van.
2021. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!