Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhatároztam magam! Akinek...

Elhatároztam magam! Akinek már sikerült a fogyás, hogyan?

Figyelt kérdés

158cm vagyok és kb. olyan 110kiló biztos. (nincs még mérlegem)

Most kezdek el fogyókúrázni mert muszáj, elég volt! Nehéz öltözni, nehéz felkelni, minden nehéz! Nagyon sok kérdésem van! Mit ehetek? Mit nem? Meddig ehetek? Sokszor olvasom hogy számolják a szénhidrát bevitelt de hogyan?

Tudom elsőnek amit leteszek azaz üdítő, kenyér, édesség.

Mozogni fogok. Kb mennyit tudok leadni 1 hónap alatt?



2021. márc. 3. 13:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: akkor korban sem állunk annyira messze, bár én 6 évvel megelőzlek. Ha gondolod, néha itt megoszthatod az eredményeidet meg a nehézségeket, szívesen olvasom.

Én múltkor elhatároztam a "napi 2/3"-ot, de sajnos nem sikerült tartanom. A "módszer" az lett volna, hogy 3-ból (legalább) 2 teljesüljön minden nap:

- egy kis mozgás

- sok víz ivás

- kevesebb evés

Mindegyikkel gondom van. A sok vízivás még csak-csak összejött néha, de a többihez nincs erőm.

Milyen üdítőket iszol? Én is

csökkentettem a kóla és egyéb szénsavas üdítők ivását, de azért néha pár kortyot megengedek. Pl. a szénsavas Márka szőlőnek nehéz ellenállni.

2021. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Rendben! Mindenképp megosztom hogy megy :) Én általában Coca Cola, Márka Cola ezeket iszom. Nehéz lesz mivel van benne coffein így fejfájás is lesz. Mozogni mindenképpen fogok meg mozgok is hisz van egy 5 éves és egy 2 éves örökmozgóm. De beiktatok plusz mozgásokat is
2021. márc. 3. 20:57
 13/24 anonim ***** válasza:
A súlyom hasonló lehet, nekem sincs mérlegem, évek óta nem álltam mérlegre, és egy darabig nem is akarok. De ekkora súllyal én napi pár perces gyógytorna jellegű mozdulatra és hetente pár alkalommal fél óra sétára gondoltam kezdésnek. És még ezt is nehéz lesz beiktatni, mert egyszerűen eddig nem volt része a napjaimnak, és nehéz kialakítani az új szokásokat.
2021. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
#5os 15000-17000 kalóriát hogy bírsz megenni?
2021. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#5 Ádám te vagy az?
2021. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

Fognak itt sokan adni jótanácsot, meg biztos butaságot is.

Én csak azt nem értem, ha van interneted, miért nem használod hatékonyan.

A net tele van erről a témáról cikkekkel, olvass, tanulj, mert brutális túlsúllyal küzdesz. Gyakorlatilag dupla a súlyod.

Értsd meg mi történik a testedben, hogyan működik.

Kalóriadeficit, mozgás. Ez a siker kulcsa.

2021. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Sikerült elkezdened valamit? Hogy haladsz?
2021. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem (újra...)

Nálam mindig az a gond, hogy kezdetben nyomom, csinálom, kalóriát számolok, mozgok meg minden, de hamar alábbhagy a kitartásom és egyre többször csábulok el mindenféle csokira meg gyorskajára/pizzára.

Szerintem biztos van már legalább 6 éve, hogy ezt csinálom és maximum 12 kilót sikerült leadnom mielőtt mindig feladtam. 🙄 Mindig van egy pont miután feladom ahol rohadt mód haragszom magamra amiért ilyen gyenge vagyok pedig tudom mit kell tennem hogy jobb legyen.

93 kilótól indultam, 165 centi magas vagyok és csütörtök óta számolok kalóriát (ez az oldal segít: [link]

Előttem a lényeget már leírták, én csak kitartást kívánok neked, követni fogom a kérdésedet 😊

2021. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
sziasztok! Ma volt az első mérlegelés 1 hét alatt - 2,5
2021. márc. 15. 09:16
 20/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Kitartást a továbbiakra 😊
2021. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!