Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért undorítò egy kövér nő?...

Miért undorítò egy kövér nő? Motivációra van szükségem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,miért undorítò egy dagadt nő. Mindenem adott a jó alakhoz,rengeteg tornagépem van otthon,tudok kalóriát számolni,elméletben minden meg van,amiba jó alakhoz kell,de nem bírom rávenni magam,hogy elkezdjem. Mástól kell hallanom,mit gondolnak az emberek,ha meglátnak. 156 cm,105kg 30 éves nő. Köszönöm
2021. márc. 5. 21:40
 11/96 anonim ***** válasza:
64%
Miért szükséges a negatív motiváció? Inkább ezen gondolkodj el....
2021. márc. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
83%
Hogy a székem nem erre van méretezve, és lehet hogy a mosdóhoz se fog odaférni.
2021. márc. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. A párkeresőknek : van egy csodálatos társ mellettem és egy egy éves életrevaló kislányom.


Változtatni fogok mindenképp,nekem se jó ez a kinézet,hogy nem kapok ruhát magamra,hogy olyan vagyok a párom mellett,mint egy teleszart búvárruha, mindenhol hurka,háj,toka,lihegek...

Tudom ezeket magamról,mégis elnyomom magamban, Fura,de így van...

De erős leszek,nem adom fel.

2021. márc. 6. 04:19
 14/96 anonim ***** válasza:
81%

Én is dagadt vagyok, én a disznó fejemet utálom nagyon, meg a löttyedt, hájas karomat. Undorítóak.

Ha hájasabb az arcom a szemem is kisebbnek tűnik, mindig olyan vagyok mint aki álmos, tök bamba fejem van.

27/N

2021. márc. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
74%
Ez a súly ehhez a magassághoz RENGETEG! Nem mondom, hogy undorító, meg amúgy sincs semmi kozom hozza, de szerintem először orvoshoz menj, mert ez már nem egyszerűen a "zabalok meg lusta vagyok meg szültem is" kategória...
2021. márc. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
74%

Ez komoly, hogy leírja, hogy van rajta 50 kg túlsúly és rá akarnak repülni a lúzer férfiak? Mit csinálnátok egy jó nővel?


Egyébként ha az esztétikai dolgok nem motiválnak, akkor gondolj az egészségügyi részére. Szeretnéd megélni, hogy a kislányod férjhez megy és unokákat szül neked?

2021. márc. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim válasza:
31%

Jó kis vádlid lehet ekkora túlsúly viselésétől.


Arra már nem kell edzeni.

2021. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
83%

Én is kövér voltam, ma már nem, mert lefogytam és gyúrtam is, férfi vagyok amúgy, közel az 50-hez.

Sok nőm volt az életem során, van tapasztalatom hidd el.

Leírom mi az ami engem taszít a kövér nőkben, de ne legyen ebből sértődés, mert tiszta szívvel kívánom, hogy sikerüljön lefogynod és boldog legyél!

A látvány: nem néznek ki jól, nem áll jól nekik semilyen ruha.

A szag: izzadnak és ez nem sztereotípia, éreztem már sokszor. Dezodorokkal próbálják elfedni, ami még zavarba ejtőbb.

Meztelenül, szex: az intim részeik visszataszitóak, mivel bőr a bőrrel folyamatosan összeér+izzadság ezek a részek megbarnulnak, gusztustalan látvány. Néhány beteg férfin kívül kizárom, hogy ez valakiben szexuális vágyat ébresszen.

Amikor és amennyit esznek.

Nem tudsz vele elmenni kirándulni, mert megmakkan. Se sportolni.

Nem tudsz vele megjelenni.

Az egészsége, ha még nem, tönkremegy.

Minden rosszindulat nélkül írom ezeket, szerintem fontos, hogy őszintén nézz szembe magaddal.

2021. márc. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
64%

Én nem szeretnék arról írni, hogy egy plusz kilókkal rendelkező nő miért undorító. Akkor most addig ameddig nem fogyok le, én is undorító vagyok?

Nem azt mondom hogy gusztustalan kövér vagyok, de van rajtam egy plusz 10es,azonban dolgozok ennek a leadásán. És mivel okosan szeretnék fogyni, tudom hogy ez több idő lesz, így ez idő alatt se szeretnék úgy tekinteni magamra, mint valami undormányra

2021. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
88%
Szia!Ha nem akarod hogy a férjed elkezdjen nézelődni a vékonyabb és csinosabb nők irányába akik nem lihegnek pár méter sétától is akkor nem árt ha felébredsz és neki kezdessz a súlyleadásnak mert egyre nehezebb lesz ahogy telik az idő és gyarapodik a súlyod.Jön a jó idő is és gondolom nem szeretnéd egész nyáron magadat takargatni mert én például ezt csináltam.90 kg voltam,szörnyen kövér és 15 kg lement pár hónap alatt és jelenleg is azon dolgozom hogy még minimum 5 de jobbik esetben 10 kg még lemenjen mert így érzem jól magam nem pedig úgy hogy rezeg rajtam a háj.Nem bántásból írom mert én is voltam elhízott
2021. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!