Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért undorítò egy kövér nő?...

Miért undorítò egy kövér nő? Motivációra van szükségem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,miért undorítò egy dagadt nő. Mindenem adott a jó alakhoz,rengeteg tornagépem van otthon,tudok kalóriát számolni,elméletben minden meg van,amiba jó alakhoz kell,de nem bírom rávenni magam,hogy elkezdjem. Mástól kell hallanom,mit gondolnak az emberek,ha meglátnak. 156 cm,105kg 30 éves nő. Köszönöm
2021. márc. 5. 21:40
 21/96 anonim ***** válasza:
66%

Így van ahogy az utolsó írja. Egy hendikepp. Kizárja magát az élet aktív részeiből.

Nincs bennük lendület, élet.

Nekem anyósom kövér, már így ismerem 43 éves kora óta. Tenyleg van szaga, pedig ápolja magát és mostmár keveredik az öreg szaggal is.

Mindig fájt neki valahol, úgy jár mint egy medve, magas a vérnyomása. És igen, ronda is, de mostmár ez mindegy, mert öreg szegény, 73 éves.

Arra fogja az elhízásból eredő lábfájását, hogy ő mennyit dolgozott egész életében. Hát igen... egész életében adminisztratív munkát vegzett, egy íróasztal mögött ülve.

A kaja viszont mindig központi téma nála.

Én csodálom, hogy ennyi évet megélt, ilyen állapotban.

2021. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsót az 50 éves edzőtermes pasira értettem. Csak azóta mar írtatok.
2021. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
65%
23 A lábfájás sokszor az ülőmunkától lesz mert szétmennek az erek. Folyamatosan ül rossz a keringés.
2021. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
88%
De miért kell megvárni, hogy tönkremenjen bármi is? Főleg manapság. Mert 30-40 évvel ezelőtt még nem volt ekkora téma a fitness, meg az egészség. Ma már bárki kiképezheti magát az internet segítségével. Azt kell felfogni minden embernek, hogy az élet mindig benyújtja a számlát. Ha így élsz, akkor ez lesz, ha úgy, akkor meg az.
2021. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 A kérdező kommentje:
Akik írták,őszintén a véleményük,nagyon köszönöm,erre van szükségem. Nem sértődöm meg,hiszen igaz minden,az izzadás, a séta minden így van,ahogyan leírtátok. A férjem imád,sohasem volt gondja a súlyommal,de azt akarom,hogy büszke legyen rám.Sohasem bántana meg,pedig lehet ez is motiválna.
2021. márc. 6. 09:39
 26/96 anonim ***** válasza:
48%
Lehet csak nem mondja a férjed mert nem akar megbántani.ismerek ilyen házaspárt ahol a hölgy elhízott és kiderült nem egyszer hogy a pasi 19 éves fiatal vékony csajokkal írogatott és még ki tudja mit művelt.Attól a te férjed nyilván lehet hűséges hisz nem ismerlek titeket de azt hidd el nekem hogy a férfiak 80%-a nem szereti a kövér nőket kortól és anyagi helyzettől függetlenül.Ez van!
2021. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nem undorító egy kövér nő, inkább érdekes, hogy nem átlagos.

És ha kövéren szeretett belé a férje, mert neki ez jön be, akkor nem fogja meghatni egy sovány nő, kár ezzel fenyegetni a kérdezőt!

Valószínűleg pont azért nem tud lefogyni, mert ő maga nem akarja igazán és kívülről várja a csodát, de az igazság az, hogy a fogyáshoz belső elhatározás és késztetés szükséges, mert akkor fog működni hosszabb távon is..!


A büdösség pedig nem kell, hogy a kövérség velejárója legyen. Egyszer moziban egy csontos nő ült mellettem, de assztem elhányom magam, olyan brutál testszaga volt!


Az meg, hogy nem szép a bőre.. Hát még mindig szebb, mint mikor a nagy fogyás után köpönyegként lelóg róla, na az tényleg undorító!


Feltételezem, hogy az itt hozzászólókon minden tökéletes és elbűvölőek kívül-belül..

2021. márc. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
70%

Ha neked nem motiváció az, hogy nem fogod látni diplomázni a gyerekedet, akkor kár a szóért.

Ha így maradsz, 10-15 éven belül elkezdenek jönni a problémák (ízületi fájdalom, cukorbetegség, magas vérnyomás) majd további 5-10 éven belül ezekbe szépen bele is lehet halni.

2021. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
69%

29-es, ekkora bullshit hozzászólást már rég olvastam. Ilyet ideírni egy olyan ember kérdésére aki szabadulni akar az életveszélyes túlsúlyától. Nem vagy szép, inkább érdekes. Relativizálod a problémát, hátha vissza lehet rántani.

Szégyelld magad.

Ő legalább segítséget, tanácsot kért, mert felismerte, hogy nagy a gáz.

2021. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
81%

"Feltételezem, hogy az itt hozzászólókon minden tökéletes és elbűvölőek kívül-belül"


Nem, de 50+ kiló felesleg csak nincs mindenkin. Igaza van a 31-esnek, ne rántsd vissza, ha már próbál változtatni. F.aszom ebbe a píszí bullshitbe.. nem az a legnagyobb baj, hogy a felületes nyugati szépségideálunkba nem illik bele, hanem hogy nagyon egészségtelen és pár év múlva mindenféle egészségügyi baja lesz, ha most még nincs.

2021. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!