Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért undorítò egy kövér nő?...

Miért undorítò egy kövér nő? Motivációra van szükségem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,miért undorítò egy dagadt nő. Mindenem adott a jó alakhoz,rengeteg tornagépem van otthon,tudok kalóriát számolni,elméletben minden meg van,amiba jó alakhoz kell,de nem bírom rávenni magam,hogy elkezdjem. Mástól kell hallanom,mit gondolnak az emberek,ha meglátnak. 156 cm,105kg 30 éves nő. Köszönöm
2021. márc. 5. 21:40
 31/96 anonim ***** válasza:
21%
31-32: a másik véglet pont olyan káros, mint felmenteni a kövéreket. A kérdezőnek nem egészséges a gondolkodásmódja, ha bántást akar építő és segítő szándékú vélemény helyett, márpedig ez volt a kifejezett kérése. Ez nem normális, és tapasztalatból mondom, hogy ez nem fogja segíteni a fogyását.
2021. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
85%

Én vékony lány vagyok(nem genetika hanem odafigyelek) és soha az életemben nem gondoltam még undorítónak, vagy csúnyának kövér embert!

Pedig rendszeresen nézek ilyen sorikat mint az élet 250 kiló felett,véznák kontra dagik stb. De soha nem úgy néztem még az extrém túlsúlyosakra sem hogy "fúj már ez hogy néz ki" hanem inkább csak elszomorodok,sajnálom őket. Szerintem ez is lehet motiváció, az egészséged, közérzeted.

Az egyik rokonunk most halt meg a koronavírusban, túlsúlyos és cukorbeteg volt, és mégcsak 46 éves🖤 nagyon megrázott a dolog. És ha rajtam lenne felesleg, az ilyesmi adná a legnagyobb motivációt hogy gyorsan észbekapjak.

Abból a szempontból pedig, hogy több embernek fogsz tetszeni, nem hiszem hogy az ezen múlna, max neked lesz több az önbizalmad és amiatt

Remélem azért kicsit segítettem, nagyon sok sikert kívánok:) 16/L

2021. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
41%

33-as,valahol igazat adok neked, szerintem jól gondolkodsz.

DE! Van az a szint, ahol csak egy jó nagy "pofon" tudja az embert kizökkenteni a sz@rból.

Gondolom ő is rájött, hogy a szépszó itt már nem segít. Lehet az apofon az lesz, ha a párja megpattan egy vékonyabb nővel, vagy lebukik, hogy csalja őt egy jobb csajjal.

Lehet, egy ilyesmi fogja megadni azt az igazi kezdő lökést, ami végig tolja a pályán.

2021. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
79%
A 16 éves lánytól kérdezem, ágyba is bújnál vele? Szex, csók, simi. Vagy csak messziről nem undorító?
2021. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 A kérdező kommentje:
16 évesnek: kőszönöm.részvétem a családtagod miatt,nagyon fialal volt 🖤
2021. márc. 6. 11:06
 36/96 anonim ***** válasza:
83%

Jó olvasni, hogy ennyi segítőkész ember van itt.

A kérdező megtette az első lépést, le akar fogyni. Sok tanácsot kapott és ez fontosabb, hogy miért taszító egy kövér ember. Értem a motivációját, hogy miért ezt kérte, hogy írjuk le mit látunk taszítónak. Valszeg túl van már egy pár sikertelen fogyókúrán és tisztában van a túlsúly egészségügyi vonzatával is. Úgy gondolta, hogy új motiváció után kell néznie. Végigolvastam ki mit írt, hogy ne ismételjek. Két tanácsom van. Tudom, hogy már így is nehéz cipelni a tested Kérdező. De egy napra csatolnj magadra egy 10 kilós súlyt és úgy járkálj egész nap, persze otthon. Estére vedd le magadról vagy előbb, ha nem bírod. Hasonlítsd össze a két állapotot. Ég és föld! Na olyan érzés lesz, ha lefogysz! És az csak 10 kiló!

A másik tanács, hogy ne fogyókúrát válassz, hanem egy olyan egészséges étrendet, amit tudsz tartani életfogytig. Amiben van egészséges nasika is .

2021. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,megfogadom a plussz súlyra vonatkozò tanácsod. Kipròbálom,ártani nem fog...
2021. márc. 6. 11:20
 38/96 anonim ***** válasza:
65%
38-as nagyon jól írta, nem diéta kell, hanem életmódváltás. Én teljesértékű növényi étrenden élek, túlsúllyal ugyan soha nem volt gondom, de az egészségem sokat javult ennek köszönhetően. Azonban másoknak segített fogyni is, ismerek valakit aki majdnem 80 (!) kilót fogyott, miután így kezdett táplálkozni. Van fb-n a teljesértékű növényi étrend csoport, ha érdekel lépj be és olvasgass, sok inspiráló történet van. Ha gondolod nekem is írhatsz privátot, szívesen segítek, amenyiben érdekel a dolog.
2021. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
85%
33.vagyok: kérdező köszönöm szépen!
2021. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
86%

Pozitív motiváló dolgok:



- 40es mérettől már sokkal többféle és divatosabb ruhákat is kapsz


-DD kosármérettől lefele kapni szép színes melltartókat, nem csak bézst, feketét, és fehéret


-Az, hogy van erőd futni, edzeni, csodálatos érzés


-Az, hogy tudsz ugrálni, sprintelni anélkül, hogy lebegne körülötted a hús, szintén felszabadító


-Az hogy van mozgástered, elférsz a saját testedtől szintén kénelmesebbé teszi a mindennapokat


-Nyáron sem fog kidörzsölődni a bőröd a súrlódástól


-A gyerekek a szülőktől tanulják az étkezési kultúrát, pont most szokik hozzá, hogy mik az otthon ízei, illatai. Most formálod azt, hogy mire gondol vissza hálásan, vagy mérgesen felnőttként



-Tényleg rá akarod örökíteni a lányodra a túlevést, vagy még rosszabb, tiniként ha ráébred mi a helyzet, könnyen anorexiás, bulémiás is lesz. Ezek halálos betegségek, és nem akarod 16-20 évesen eltemetni a saját gyerekedet.


-Egy túlsúlyos ember ápolása nehezebb, van egy csomó kórházi gép amibe lehet nem is férsz bele.


-Ha így beszűkíted az élettered, tényleg csak a kaja, a valóságtól menekülés filmekbe, könyvekbe, tvbe, stb ad majd örömet.

De ettől jóval több van az életben, ha van erőd és mozgástered csinálni dolgokat

2021. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!