Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért undorítò egy kövér nő?...

Miért undorítò egy kövér nő? Motivációra van szükségem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,miért undorítò egy dagadt nő. Mindenem adott a jó alakhoz,rengeteg tornagépem van otthon,tudok kalóriát számolni,elméletben minden meg van,amiba jó alakhoz kell,de nem bírom rávenni magam,hogy elkezdjem. Mástól kell hallanom,mit gondolnak az emberek,ha meglátnak. 156 cm,105kg 30 éves nő. Köszönöm
2021. márc. 5. 21:40
 71/96 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,sokat segítettetek.❤❤
2021. márc. 23. 11:30
 72/96 anonim ***** válasza:
71%
Nincs mit megköszönnöd!Hajrá👏👏
2021. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
71%
Még egy tipp.Ha kilóban esetleg megállna a fogyás akkor se aggódj vagy gondolj arra szrt se ér amit csinálsz mert sokszor centiben mérve nagyon fogysz.Ez az én egyik tapasztalatom.Van is mérőszalagom és szoktam is mérni magam.Fehérje port végül rendeltél?
2021. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 A kérdező kommentje:
Igen,este edzés után iszom meg. Biotech USAtól van,vaníliás,plusz edzéshez Super fat burnert is beszereztem
2021. márc. 23. 13:44
 75/96 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ügyes vagy! Ez 7,5 kiló bő két hét alatt. De tudd, hogy ennek nagy része víz. Ha kissé lelassul a fogyásod az ne tántorítson el!
2021. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 A kérdező kommentje:

Persze,gondoltam,hogy ilyen nagy súlyból hamar kifut a felesleg,azt is,hogy a magyrésze víz.

Nemakarok hirtelen sokat fogyni,nagyon rossz lenne a bőrömnek.

2021. márc. 23. 17:34
 77/96 anonim ***** válasza:
100%
Gratula!!
2021. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
100%

181cm 30N


65 kilósan nagyon népszerű voltam a férfiaknál, még 70-72kg-mal is, de 80kg-ra híztam és azt vettem észre, hogy már nem jönnek oda hozzám a discoban, nem szólítanak meg a metrón, nem udvarolnak a társaságból stb. Pedig ez még épp csak enyhe túlsúly, mégis ennyire érezhető volt a különbség!!! Lefogytam, majd visszahíztam 90kg-ig. Véletlenül megtudtam, hogy az apósom az anyósomnak négyszemközt lekövérezett. Soha nem serült volna ki, ha a férjem véletlenül nem hallja meg.

Képzelem, hogy 100kg fölött mennyire semennyi pozitív jelzés nem érkezik, és hogy ki mit gondol, még ha nem is mondja ki!


Most 77kg vagyok, és megint megy szépen lefelé, már másfél éve. Nem könnyű de megéri!

Hajrá, sok sikert!!!

2021. máj. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
100%

78!

De jó, hogy egy olyan ember ír erről őszintén, aki átélte milyen a perifériára kerülni a túlsúly miatt.

Nagyon érdekes ez, hogy mások mennyire tagadják a nyílvánvalót. A fogadd el magad őrület, az örökös píszískedés ebben a témában is.

Ilyenkor mindig a császár új ruhája című mese jut az eszembe, nem látják, hogy a császár meztelen...

Sok sikert a fogyáshoz!

2021. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 A kérdező kommentje:

Ez így van,ahogy írjátok. Az emberek lesajnálnak,lenéznek. Az üzletek nagyrésze nem tart olyan ruhát,ami jó rám,sajnos.

A fogadd el magad dolog nem a 100+ kilós embereknek szól,mert azt senki sem fogadja el,max elnézi.

A diétám jól halad,96 kg vagyok most,kicsit belassult a fogyásom,mivel kinyírtam a gépemet,de már rendeltem újat,hogy tornázni tudjak megint.Addig a kicsivel biciklizek kint,ha jó idő van.

2021. máj. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!