Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért undorítò egy kövér nő?...

Miért undorítò egy kövér nő? Motivációra van szükségem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,miért undorítò egy dagadt nő. Mindenem adott a jó alakhoz,rengeteg tornagépem van otthon,tudok kalóriát számolni,elméletben minden meg van,amiba jó alakhoz kell,de nem bírom rávenni magam,hogy elkezdjem. Mástól kell hallanom,mit gondolnak az emberek,ha meglátnak. 156 cm,105kg 30 éves nő. Köszönöm
2021. márc. 5. 21:40
 41/96 anonim ***** válasza:
82%
Tudományos szempontból ha valamit taszítónak tartunk, annak általában gyakorlati haszna van. Itt például a szaporodási ösztön lép működésbe, ugyanis a túlsúlyos állapotnak sokkal nagyobb egészségügyi kockázatai vannak, mint a normál testalkatnak, és az élőlények általában ösztönösen olyan partnert keresnek maguknak, aki egészséges, és nagyobb valószínűséggel lesznek szintén egészséges utódai.
2021. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
91%

41, ezek nagyon jók!

Bárcsak mindig ilyen lenne a "gyakori", hogy normális válaszok jönnek a kérdések alatt!

2021. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:
Tényleg hálás vagyok ezért a sok,pozitív,szerethető emberkéért. Sokat segítetek nekem. Ma már mérem a kajáimat,és este edzeni is fogok.Igaz 10 perc után tuti szívrohamot kapok az elipszisen,de sebaj,😅,valahol el kell kezdeni
2021. márc. 6. 12:43
 44/96 anonim ***** válasza:
71%

Leírtad te magad is, hogy lihegsz, olyan vagy a párod mellett, mint egy teleszrt búvárruha, stb.

Ekkora plusz cipelése megterheli a szívedet, stb.

Amúgy én is rosszul vagyok ettől a pc dologtól, hogy nem szabad a kövért kövérnek nevezni, hanem mindenki 'telt', meg "gömbölyded ", akkor is, ha 25 kiló túlsúly van rajta. Vagy több...

Vagy mikor a 150 kilós csaj alatt összetörik a szék a kozmetikában, és ő a kozmetikát okolja, hogy diszkriminatív az elhízottakkal szemben...

2021. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
92%
Ne kínozd magad! Eleinte többet ér egy kiadós séta, de az rendszeresen. Jön az egyre jobb idő. Menjetek sétálni a gyerekkel.
2021. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
89%
Ekkora túlsúllyal lassan kezdd el a mozgást, sétával pl.
2021. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 A kérdező kommentje:
Szeretem az elipszist, tavaly már leadtam kalóriaszámolással meg elipszissel 10 kilót,csak elromlott a gépem és feladtam.Karácsonyra kértem újat,amit meg is kaptam,egyelőre csak a por ül rajta,szégyen,de így van.Belelustultam az életembe
2021. márc. 6. 13:15
 48/96 anonim ***** válasza:
67%

Jól jönne egy nem termogenikus zsírégető! Ez adna egy kis energiát és segítséget a diétában is.

Így írd be a keresőbe, rengeteg találatot kapsz véleményekkel.

2021. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan csak 12 kilót adtam le (92-ről 80-ra), de nekem bejött:


Korábban bevitt ételmennyiségnek a felét eszem -talán annyit sem, mert csak egy fogásos ebéd: vagy leves, vagy egyéb.

Szinte semmi nasi (max. este vacsora helyett egy kis szelet csokolédé, gyümölcs, vagy aszalt gyümülcs).

Korábbi nagy tányérok helyett kisebb tányérok használata.

2021. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:
48as,megnézem,köszönöm a tipoet
2021. márc. 6. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!