Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért undorítò egy kövér nő?...

Miért undorítò egy kövér nő? Motivációra van szükségem?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le,miért undorítò egy dagadt nő. Mindenem adott a jó alakhoz,rengeteg tornagépem van otthon,tudok kalóriát számolni,elméletben minden meg van,amiba jó alakhoz kell,de nem bírom rávenni magam,hogy elkezdjem. Mástól kell hallanom,mit gondolnak az emberek,ha meglátnak. 156 cm,105kg 30 éves nő. Köszönöm
2021. márc. 5. 21:40
 51/96 anonim ***** válasza:
90%
Zenét is hallgass közben, az teljesen eltereli a figyelmet a fáradtságról és feldob.
2021. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
92%
Nekem elég volt tükörbe nézni :D
2021. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 A kérdező kommentje:
Én is ezt csonáltam tegnap,utána sikerült az 50 perc edzés 😅
2021. márc. 8. 17:41
 54/96 anonim ***** válasza:
80%
Ügyes vagy!Ha elfogadsz egy tanácsot akkor vegyél fehérje turmix port mert nemcsak hogy segít abban hogy szálkásodj de még fogyásban is jó támogatást adhat.Este is ihatsz egyet ha éhes vagy mert nem fogsz tőle hízni és remekül telít.Én többek között ezzel fogytam
2021. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2021. márc. 8. 19:54
 56/96 anonim ***** válasza:
76%
Lepontozás ide vagy oda túlsúlyos nagyokosok hada👀👀A fehérje por igenis segít a fogyásban és később a forma megtartásában ugyanis anabólikus állapotban tartja a testet és ezáltal szépen szinten tartja az edzések eredményét.Utána kéne olvasni pontozások helyett🤦‍♂️🤦‍♂️Nem pedig arra bíztatni a kérdezőt hogy jó 50 kg felesleggel az élet.Aki jóindulatból ír neki tanácsot azt meg lepontozzátok.Nyilván tudom miről beszélek miután 15 kg-ot fogytam le ezzel a módszerrel éhezés nélkül😄😄Kérdező neked sok sikert kívánok!Ha jól haladsz nyáron már egész jól fogsz kinézni bikiniben👍👍
2021. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
68%
Heti 4 edzés kell kardió vagy súlyzós 1 órás.Most az elején elég heti 2-3 hogy megszokja a tested és 40 perc is elég.Jó lesz ez!Fehérje bevitelre koncentrálj minimális szénhidráttal,mert kell a szénhidrát is.Nem szabad teljesen megvonni mert az nem egészséges.Napi 4-5 apróbb étkezés kell.Számold ki a napi alapanyagcseréhez szükséges kalóriamennyiséget személyre szabottan.Van fenn a neten egy ilyen kalkulátor
2021. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 A kérdező kommentje:

Kőszi.

Ne aggódjatok,tudom melyik tanácsot érdemes megfogadni.

Kalóriabázist hadználom,1700 kalóriát állítottam be. Mindent eszek,ami jólesik,de odafigyelek,hogy ne édességgel meg cukros üdítőkkel vesztegessem el a kalóriákat. Este,edzés után vacsorára már csak protein tejital,vagy joghurt. Így nem érzem magam éhesnek,viszont fáradtnak sem.

2021. márc. 9. 08:58
 59/96 anonim ***** válasza:
84%
Jól csinálod!Meg lesz az eredménye 2-3 hónap múlva vagy lehet neked hamarabb mert több a felesleged.Jó úton jársz!Drukkolok👍👍😊😊
2021. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,sok motivációt adtok nekem
2021. márc. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!