Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Időszakos böjtről mi a tapaszt...

Időszakos böjtről mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálnám a 16:8-at kezdésnek, de kicsit tartok tőle. Eddig a csapból is az folyt, hogy reggelizzek, meg napi 5x egyek... amúgy fogyni szeretnék, egészségesen, életmódváltással. Ehhez a kaja, edzés már megvan, csak a böjt izgatja a fantáziám még ezekhez kiegészítésnek.

2021. márc. 15. 20:06
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én is IR -es vagyok, igaz én már jól kezelt vagyok, papír szerint....


de 3 óránként ettem, sportoltam és 10 kg-ot fogytam. 68ról-58ra


majd minden változás nélkül visszajött minden, puffadtam, fáradt voltam... mindent bevettem, az edzést növeltem heti 2ről, heti 6ra a végén már, elkezdtem gyógyszert is szedni IR-re, de csak híztam...


most IF böjt van a terítéken 3 hete... és szuperul érzem magam!! :) 3 kg-ot fogytam 3 hét alatt. :D eddig semmi nem vált be..


Elviekben az autófágia miatt hasznos is időnként mindenkinek :)

2021. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 1 éve nyomom és tökéletesen vagyok. Néha szoktam 2-4 napos böjtöket is tartani. A koromnál fiatalabbnak nézek ki, az alakom tökéletes, van testi és mentális energiám, jól alszom.
2021. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en most kezdtem az IF-t, 16-8-as valtasban. En reggelizem, 4 utan mar nem tervezek enni. Miket ettetek, esztek amugy ilyenkor? Marmint, amikor lehet. Az is dietes, vagy rendesen mindent? En azt olvastam, mindent lehet enni, nem kell dietazni.
2023. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!