Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan módszer a fogyásra,...

Van olyan módszer a fogyásra, ami miatt nem kell megvonni a finom ételeket magamtól?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy lemozognám amit eszek szobabiciklin, ez így működhet?

2021. márc. 22. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10-es vagyok. A lényeg az, hogyha normálisan összeállítod magadnak az étrended, akkor jól is tudsz lakni, hiába eszel kevesebbet. Meg tényleg, az egészséges kaják is lehetnek finomak. Viszont ha nem akarsz az étkezéseden változtatni, és tömöd magadba a többezernyi kalóriányi ételt, akkor biza elég sokat kell napi szinten mozognod, hogy érjen is valamit a "fogyókúra".
2021. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Új munkahelyem van, kemény fizikai munka. Mindent eszek, a szalonnától a sütiig, és heti egy kilót fogyok átlagban.

Még leadok 10 kilót és felmondok. 🙈

2021. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
#12 nincs nálatok véletlen felvétel? :D
2021. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Én legutóbb 4 hónap alatt fogytam 8-10kg. Mindent ettem, csak fele annyit mint korábban, próbáltam a cukros dolgokat kizárni. Minden este tornáztam mert csak este volt idom.
2021. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

KALÓRIADEFICIT! Rengeteg helyen ki tudod számolni, hogy mennyi kalóriára van szükséges egy nap fogyáshoz/ hízáshoz/ súlymegartáshoz.

Ha huzamos ideig kevesebbet eszel, mint a súlyfenttartáshoz kellő kalóriamennyiség akkor fogyni fogsz, ha többet, akkor hízni.

Ehetsz chipset, csokit, sütit, tortát egész nap, csak ez így egy sokkal nehezebben fenttartható életmód, mert kevesebbet ehetsz csak, hogy deficitben maradj.

2021. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van három ismerősöm akik a legvékonyabb kategóriába esnek, csokin és egyéb édességeken élnek szinte, de a mennyiségre nagyon odafigyelnek, ennyi.
2021. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A 9-es válasszal mi a baj? Nem jobb egészségesen bűnözni? Vagy csak nincs fantáziája a lepontozóknak elkészíteni?
2021. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!