Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan módszer a fogyásra,...

Van olyan módszer a fogyásra, ami miatt nem kell megvonni a finom ételeket magamtól?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy lemozognám amit eszek szobabiciklin, ez így működhet?

2021. márc. 22. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, hogy neked mi számít finom ételeknek?

Ha répa és saláta, akkor nyert ügyed van :)

Vagy vannak olyan fogyókúrák is, ahol kolbászt és szalonnát kell enni.

2021. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet enni mértekkel, már százszor el lett mondva mindenkinek, hogy a kalóriadeficit a döntő a fogyásnál.
2021. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
A kalóriaszámolás lényege, hogy MINDENT lehet enni, de tényleg mindent, a csülökpörkölttöl a tejszínhabos tortáig, csak nem mindent egy napon és nem mindegy, milyen adagban.
2021. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Van, én is így csinálom, minden második nap eszek vmi olyat, amit szeretek kis mennyiségben és így el tudom viselni azokat a napokat, amikor ez nincs, mert várom a következőt. De nyilván egy tálca krémest nem lehet bevágni :(
2021. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nyilvám nem úgy értettem, hogy egyésznap tömném magam kajával, csak délben meg délután ennék.
2021. márc. 22. 18:16
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
De azt még mindig nem sikerült elárulnod, hogy mégis mi a frászkarikát akarsz enni. Pizza? Chips? Süti? Ezek mind?
2021. márc. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
En azt gondolom, hogy ha minden gondolatod a kajalas es a kiskapuk, az 'ugye ez belefer, naaa mondjatok hogy igen' korul forog mar/meg azelott, hogy egyaltalan elkezdted volna a fogyozast, az egesz eleve kudarcra van itelve.
2021. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
A kalóriaszámlálásnak pont ez a lényege.
2021. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Az a legjobb, ha az egészségtelen ételeket elkészíted egészséges formában. Például cukor és tojásmentes sütemény.
2021. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg finom étel van, ami egészséges. De amúgy is, kell egy fix. kalóriakeretet beállítani magadnak, és ha belefér az adott dolog, akkor megeszed. Én pl. 2 hete ettem egy mirelit pizzát, kb. 600 kalória volt. 600 kalória, simán belefért a napi keretembe. Akkor nemrég sütöttem is süteményt, egy szeletben volt kb. 280 kalória. Uzsonnára ettem egy szeletet. Akkor máskor csináltam egy ilyen epres-csokis-túrós pohárdesszertet, azt is uzsonnának ettem, kb. 280 kalória volt az is. És itthon csináltam mindkettőt, alig volt bennük pár gramm cukor, és szénhidráttal sem volt tele. Finom volt mindkettő. Amit egyedül megpróbálok teljesen kizárni, az a kenyér, péksütemények, de ritkán becsúszik pl. egy kifli. Meg akkor quinoát, bulgurt, tonhalat, meg ilyeneket is szoktam enni, és szerintem nagyon finomak, és egészségesek is. Sőt, néha egy kevés chipset is eszek, mert belefér a kalóriakeretembe. (mondjuk a chipssel, meg az ilyenekkel vigyázni kell, mert pl. az én kedvenc chipsem 200 grammos kiszerelésű, és anno simán megettem egy egész zacskónyival, és így utólag nézem, hogy az biza egy picit több mint 1000 kalória... sosem hittem volna, hogy olyan sok kalória 200 grammnyi chips, mert lehet velem van a baj, de nekem egy egész zacskónyi chips az meg se kottyan, szóval durva, hogy a számomra nem olyan nagy adagnyi ételben van 1000+ kalória) De a lényeg az, hogy rengeteg finom, egészséges étel van, meg ha kalóriát számolsz, akkor néha pizza, hamburger, meg ilyen is simán beleférhet.
2021. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!