Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokurat ajanlotok,...

Milyen fogyokurat ajanlotok, amely viszonylag gyorsan lathato az eredmenytol es minimalis a koltsege? 35F

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Mondom h felreertes h csak zabalni akarok.. Nem pontozok le semmit.. Az oke h kevesebbet kene enni, de arra ezer fele verzio van, h mely etelek hizlalnak melyek nem... Az etelek mellett mas tanacsbol is ezer fele van... Vki meg olyan tanacs, amit a tobbiek meg nem irtak?
2021. márc. 24. 18:29
 12/65 anonim ***** válasza:

"Az oke h kevesebbet kene enni,"


akkor? Egyél kevesebbet és fogyni fogsz.

2021. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:
Idefigyelj Mr. Kotekedo ;D mondom tanacsokat kerek azon bell is, h kevesebbet kell enni. Nem fogod fel v nem akarod felfogni? Ertelmesek irjanak koszi
2021. márc. 24. 18:36
 14/65 A kérdező kommentje:
Itt mindig kifogok 1-2 hulyet :D
2021. márc. 24. 18:36
 15/65 A kérdező kommentje:
Miket egyek es miket ne, ha fogyni akarok?
2021. márc. 24. 18:41
 16/65 anonim ***** válasza:
67%

Mi az istent nem fogsz fel azon, hogy kevesebbet egyél?


TÖKMINDEGY mit eszel. Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz akkor fogyni fogsz ha meg többet akkor hízni. Zabálhatsz csokit is meg cukorkát addig ameddig mind elégeted.


Tudom egy szellemi fogyatékosnak mindez misztikusan hangzik de attól még ez van.

2021. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
1. Nem vagyok szellemi fogyatekos. 2. Felfogtam, de azon belul is h kevesebbet egyek, de van olyan etel ami nem hizlal. Ha ezt nem fogod fel, te vagy a fogyatekos. 3. Ha jelzed h ideges vagy, az nem erdekel. Normalis kerdest tettem fel es nem tartok igenyt a valaszodra. Normalis ember irjon!
2021. márc. 24. 18:49
 18/65 anonim ***** válasza:
59%
ööö... nem, NINCS olyan étel ami nem hízlal. Tudod miért? Azért mert mindben van energia. Ahogy írtam - és aminek a felfogására agyilag képtelen vagy - nem az a kérdés, hogy mit eszel hanem az, hogy az összesen bevitt energia milyen arányban van az elégetett energiával kapcsolatban.
2021. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:

#10

Fogalmad sincs róla, hogy mik az egészséges ételek, ugye? Nem, nem kell keveset enni. A minőségen van a hangsúly, nem a mennyiségen.


#15

A 2-es válaszomban leírtam. Nem értesz vele egyet? Vagy szerinted ezek szükséges tápanyagok egy ember számára?


#16

Ez igaz, csak olyan étrend kell, ami hosszútávon is fenntartható. Ezért kell inkább egészséges ételekből többet enni, mint egészségtelenből keveset, mert előbbi fenntartható, utóbbi kevésbé.

2021. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Na jo, nem erdemes reagalni rad :D A kozvelemeny egesz mast mond, mint te. NORMALISAK irjak! Te meg azt elvezed h reagalok rad, nos elveszem toled ezt az oromet :D
2021. márc. 24. 18:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!