Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokurat ajanlotok,...

Milyen fogyokurat ajanlotok, amely viszonylag gyorsan lathato az eredmenytol es minimalis a koltsege? 35F

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
0%

"Amennyiben nem viszel be túl sok kalóriát, bármennyi szénhidrátot ehetsz, nem tudsz hízni"


Ezt gondold át lécci. Össze vissza beszész. Na itt kezdődnek a problémák mikor valaki elkezdi osztani az észt a hülyeségekről 🤦

2021. márc. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan cáfold már meg, hogy miért hülyeség. Az összes táplálkozási tudománnyal foglalkozó szerveter egyetért abban, hogy a kalória többlet miatt hízik az ember. Senki nem beszél szénhidrát többlettől. Tehát ha a kalória keretemen belül vagyok, akkor hogyan tudok hízni a túl sok szénhidráttól. Vázold fel nekem számokkal, hogy néz ki az, hogy valaki nincs kalória többletben, de mégis ch többletben van (és még hízik is).
2021. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%
A teljes értékű növényi étrendet javaslom. Feldolgozatlan élelmiszerekkel és a búza termékek elhagyásával, teljes értékű, szemes (tehát nem liszt) cereáliák fogyasztásával, pl. Köles. Ez egy olcsó és egészséges módszer. Ezeket az ételeket alakalomadtán kiegészítheted akár állati-eredetű proteinforrással. De alapvetően a teljes értékű étrend, ahol zöldséget, gyümölcsöt eszel meg húsokat és hüvelyeseket időszakos böjttel kombinálva tényleg hatásos. És nem kell túlzásokba esni.
2021. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:
0%
Szia. 37 éves férfi vagyok. Most kezdtem el kb. 2 hónapja a fogyókúrát, életmódváltást. Azzal kezdtem, hogy elkezdtem mérni a kaja mennyiségét. Zöldség bármennyi kivéve a krumpli, kukorica. Az semmi. 12-16 dkg körét, 20 dkg feltét. Kenyérből vegyél diétásat. Nagyon drága, de a fél kiló elég majdnem egy hétre. Kenyér papírját nézd meg, ami búzalisztel kezdődik az már nem jó. Joghurt, májkrém, pékárú, ízesített italok, sör kilőve. Húsok mehetnek, illetve a zöldségkeverékek. Elsőre drágának tűnik, de mivel kicsik az adagok be lehet osztani. Talán ennyi. Üdv.
2021. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:

#64

Az ilyen diétás kenyerek, amellett hogy valóban drágák, többnyire csak szénhidrát csökkentettek, viszot zsírban megtolják őket jobban, aminek köszönhetően kb ugyanannyi kalória lesz, mint a sima, tehát pénzkidobás az egész.

A krumpli és a kukorica miért nem jó?

2021. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!