Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokurat ajanlotok,...

Milyen fogyokurat ajanlotok, amely viszonylag gyorsan lathato az eredmenytol es minimalis a koltsege? 35F

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 17:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Tele van a net azzal, h igenis van olyan etel, ami nem hizlal,peldakat kerek, nehez felfogni gondolom. Kerem az idiota ne irjon, de ugyse birja ki, ezen elvezkedik de nem kell ra reagalni
2021. márc. 24. 19:32
 32/65 anonim ***** válasza:
36%
írj már EGY olyan ételt ami nem hízlal!
2021. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 A kérdező kommentje:
Agyhalottak kimeljenek! Utoljara irom le, h NORMALISAK irjanak. Ja h itt nincs olyan? Nem veletlenul szidjak, gunyoljak ezt az oldalt. Igazuk van!
2021. márc. 24. 19:38
 34/65 anonim ***** válasza:
39%
Tehát nem tudsz egy olyat sem mondani, ami ne hízlalna. Nem csodálom, mert nincs olyan.
2021. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
Nem kommentalom :D Ahol nincs agy, az ugyse fogja fel barmit irok. Tenyleg van ilyen retege Magyarorszagnak? En ezektol elvennem a szavazati jogot :D
2021. márc. 24. 19:45
 36/65 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell kommentáld, elég egy ételt írnod ami nem hízlal.
2021. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:
Na jo elegem van az idiotakbol :D nem reagalok ra, akkor az idegesiteni fogja :D
2021. márc. 24. 19:54
 38/65 anonim ***** válasza:

Idióták gyülekezete az oldal? Egy hülye írogat neked folyamatosan :D

Én már az elején leírtam, hogy miket ne egyél. Miket egyél? Sok zöldség, gyümölcs, teljeskiörlésű gabona. Nyilván nagy mennyiségben ezektől is lehet, de azért nehezebb tőlük elhízni, mint egy pizzától.

2021. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Akkor dontsd mar el melyik az igazi ened! :D Az elejen normalis voltal, utana meghulyultel ;D
2021. márc. 24. 19:59
 40/65 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, vita helyett miért nem keresel neten egy kalóriatáblázatot. Aztán kereshetnél minta étrendet, meg akár azt is, hogy hogyan kell egyátalán egy ilyen projektnek nekifogni. Megtalálnád, hogy milyen ételeket célszerű kerülni, és azt is, hogy akkor fogysz, ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel. Arra is rálelnél, hogy ehhez milyen mozgásforma a legcélszerűbb. Esetleg odáig is eljutnál, hogy ha a fogyás után újra elkezdesz a régi módon étkezni, akkor vissza fogsz hízni. Ehelyett itt vitatkozol, és várod a sült galambot.
2021. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!