Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért álltam meg a fogyásban?

Miért álltam meg a fogyásban?

Figyelt kérdés

Olyan elkeserítő már. Elkezdtem diétázni ami abból állt, (a mai napig ezt eszem) reggel 4-5 szelet extrudált kenyér, délben épp ami az ebéd, nem munkás adagra gondolok, vacsorára csak saláta. 183 cm magas vagyok és 103 kg-ról indultam. Január 21.-től kezdtem a diétát, mostanra vagyok 97 kg, de hiába a kevés kaja, már jó 2 hete nem mutat mást a mérleg. Van egy elméletem miért lehet ez, javítsatok ki ha tévedek. Eddig nem sportoltam csak diétáztam, és mostanra a szervezetem megszokta a kevés kaját és már megelégszik ezzel. Esetleg ha elkezdenék ezentúl futni is emellett az étrend mellet megindulna újra a fogyás? Mert azért még egy 10 kg-ot még jó lenne leadni.

23/F



2021. márc. 28. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
100 kilóval ne fuss, viszont a gyaloglás biztosan jót tesz. Előfordul, hogy lelassul a fogyás még jól kiszámított étrend mellett is. A baj az, hogy a tied nem az. Extrudált kenyér, saláta, "ami van"... Nem jó! Ennél pontosabb étrend kell, illetve fogyás közben ajánlott sok fehérjét fogyasztani több okból is. Sovány hús, túró, tej...
2021. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fogyásban többnyire időnként vannak stagnálások, azaz természetes. Nekem pl már volt 2 hónapos stagnálásom ( 2 év fogyás alatt). Türelem és újraindult.

Nem koplalni meg keveset enni kell, hanem lehetőleg teljes értékű élelmiszereket. Az ilyen puffasztott, extrudált, agyonfeldolgozott cucc mint az abonett, pont nem előnyös, se nem minőségi. De ahogy gondolod.

+ Kezdj el mozogni rendszeresen. Túlsúllyal ne fuss tönkrevágod az ízületeidet.

2021. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vszinu tul keves a kaloria es a szervezezed atallt a raktarozasra.

Extraduralt kenyer minek? Egyel jo szenhidratot (zab, bulgur) es feherjet.

2021. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!