Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók ti ilyenkor mit...

Fogyókúrázók ti ilyenkor mit tesztek?

Figyelt kérdés

Hogy oldjatok meg az unnepekkor az etkezesek kihagyasat, meg az ilyeneket?

Hétköznap úgy ahogy azért meg tudom oldani a kevés evést, de ilyenkor családdal ez nehezebb.

vasárnapra már kitalatam a "kifogást" de a többi...

De tök komolyan kérdezem.

Ha most beszologatni akarsz akkor kérlek inkább menj tovább.



2021. ápr. 2. 19:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy mások meg tudják találni az egyensúlyt, és nem annyira görcsösek, mint én😅 igyekszem majd én is lazábban kezelni.

Csak en felek, kb rettegek, hogy akár csak 1 kiloval is többet mutat a mérleg, pedig tudom, hogy az nem zsír🙂

Namindegy... Túl éljük:Ddd

2021. ápr. 3. 12:23
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor a vasárnap az csalónap ugye neked mostantól, számolni fogod a kalóriákat? Vagy ezen a napon inkább nem?
2021. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem lesz csalónap, ugyanúgy számolok mindent.

Majd megkuzdok a családom beszologatasaival😃

2021. ápr. 3. 18:26
 14/20 anonim ***** válasza:
27%
#13 akkor minek írod ki a kérdést basszus ha úgy sem hallgatsz senkire csak mész a hülye fejed után?😫
2021. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

#14

Nem mindenki azt írta, amit te ;)

Sosem értettem, miért kellene a saját étkezési szokásaimat feláldozni, hogy mások kedvében járjak. Csak azért, "mert ez hagyomány". Mit kell állszenteskedni? Akik nagyban ünneplik a Húsvétot, meg zabálják a sonkát, mert ilyenkor azt kell (ami egy generált dolog, a sonka eladók köszönik szépen), azok előtte 40 napig nem ettek húst? És én ezért ne vigyem a saját kajámat, hogy meg se sértsem az embereket? Miért a kajáról kell szólnia ezeknek az ünnepeknek?

2021. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 ezért javasoltam neki hogy ha náluk ez a hagyomány hogy vásárnap sokat esznek, akkor azt fogja be csalónapnak🤦‍♀️
2021. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem az van, hogy vasárnap neki ulunk es akkor megtomjuk magunkat, csak pl húsvét vasárnap szoktunk reggelizni közösen, es nekem ez nehéz.

En csak arra voltam kíváncsi, hogy ezt mások, hogy kezelik.

2021. ápr. 3. 19:46
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező,az én családom is ilyen ,,tukmálós,,. Szedek magamnak amennyit gondolok,hogy ehetek,a tukmálást simán ignorálom. Nem mondom hogy diétázom mert az csak olaj a tűzre.
2021. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

#16

Tehát azért adja fel a diétáját egy napra, mert a családja szeret sonkát zabálni? Na, pont ezt a hozzáállást utálom. Ha nem akar valaki olyan ételeket enni, akkor ne egyen, vigyen sajátot. Értelmes emberek ezt meg tudják beszélni. Eleve ez a hagyomány dolog akkora bullshit. Fogalmunk sincs, hogy miért csináljuk, de csináljuk, mert eddig is csináltuk és a többi birka is csinálja...

2021. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, ha hétvégén megyek valahova akkor viszek kaját magammal és azt eszem. Amúgy is előre elszoktam készíteni a húst melle csak a köret kell. De szerintem ezt ne kifogásként fogd fel. Meg kell értenie a rokonaidnak is, hogy dietazol. Ha pedig sütit ennél, akkor készíts magadnak valami egészségeset. Vagy tervezed meg hogy mit fogsz enni a hétvégén írd fel.
2021. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!