Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul meg a fogyás?

Miért nem indul meg a fogyás?

Figyelt kérdés

Pár kiló ugrál fel és le.Képtelen vagyok lefogyni.

Változtattam az életnódomon 5 éve és akkor fogytam 13-14 kg-t azóta fel megy pár kg majd lemegy pár kg.Most feljött és megsem mozdul.

Egészségesen eszek nagyon ritkán fordul elő,hogy csalok és akkor sem kell hatalmas dologra gondolni.

Folyamatosan próbálkozom.

Volt,hogy hetekig salátán,natúr csirkén és tojáson éltem.

De nem megy és nemtudom meddig bírom még.Teljesen elvagyok keseredve.

Lehet erre megoldást találni?

Mindenkinek megy akkor nekem miért nem?😔



2021. ápr. 29. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy rosszul csinálsz valamit? Esetleg betegség a háttérben ami nehezíti a dolgod? Ha pár éve ment most meg nem azért az furcsa.
2021. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl alacsony a kalóriabeviteled esetleg?
2021. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam.

Lehet,hogy éhezik a szervezetem és ezért raktároz.

Pedig eszem de alacsony kaloriás ételeket és ha dolgozom akkor nincs időm enni.

Köszönöm a válaszokat.

2021. ápr. 29. 18:39
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

2-es, nem alacsony, hanem magas (a szükséglethez képest).

kedves kérdező, nincs olyan, hogy éhezésnél raktároz a szervezet, az éhezésnél elfogy a szervezet, és legrosszabb esetben elpusztul. esetleg próbáld ki, hogy anélkül, hogy bármit is változtatnál az étkezéseden, csak egyszerűen felírsz mindent, amit megeszel (ha bekapsz egy kocka csokit, azt is). lehet, hogy magad is meglepődsz.

2021. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot,elkezdem írni.

Zöldségeket eszem natur csirkemellel.

Uborkát,tonhalat,tojást,zabot,pulyka sonkát,sok vizet iszom és kávézom amit cukor nélkül laktózmentes tejjel iszom.

Néha kefirt iszom ha éhes vagyok de nincs időm enni vagy megiszom egy proteint.

Viszont keveset alszom és a munkám miatt nem is rendszeresen mert ha este dolgozom akkor egész éjjel fent vagyok.Olyankor van,hogy éhezem mert este nem akarok enni már.

2021. ápr. 29. 19:04
 6/17 anonim válasza:
100%
A kevés alvás is okozhatja, nálam legalábbis az volt a hiba...
2021. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Es mit meg mennyit sportolsz, mozogsz?
2021. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami nem jó az étrenddel kapcsolatban. Ha nem a minőség a gond, akkor lehet hogy túl keveset eszel és a szervezeted ehhez szokott hozzá, nem használ fel annyi energiát. Avagy a makrotápanyagok aránya nem felel meg a szervezeted számára. Emellett ha nem alszol eleget az sem kedvez a fogyásnak, és az éjszakai munka is hajlamosít a hízásra.

Mennyit mozogsz munka mellett?

+ egy kérdés: egész biztos, hogy van súlyfelesleged, és nem csak egészségtelen/ irreális elvárásaid vannak?

Konkrétan mit eszel egy nap ?

2021. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
4-es vagyok: jól van, aki lepontozott, akkor az egyen minél többet, hogy minél többet fogyjon. Végülis logikus.
2021. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

#4-es válaszoló tipikusan a a fajta ember, aki diéta néven fél évig napi 700 kalórián él, majd miután leizzadott nagy nehezen kb 10 kilót a félév alatt gyorsan visszahízza azt 2 hónap után :D

Többet ésszel, mint erővel.

2021. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!