Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul be a fogyás?

Miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

3 hete változtattam meg az életmódomat, kalóriát számolok napi 1100-1200 kcal-t eszek meg, mellette heti 3x itthoni edzés, de a mérleg még meg sem mozdult. Mit csinálok rosszul? Hogyan indítsam be a fogyást?


24 éves vagyok, 162 cm és 93 kiló.



2020. júl. 28. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. Én 157cm 80 kilóról indultam júniús 12-én. Ma 75kg vagyok. 5 kiló ment le azóta, és csak annyit tettem, hogy nem eszem cukrot, tésztákat, kenyeret, nasikat, édességeket. Sok folyadék, zöldség-gyümölcs, halak, sovány húsok. Emellett kalóriaszámlálás. 1500 kcalt megeszek, mindennap sétálok kb 1 órát, heti 3szor gyaloglok kb 2 órát. Emellett kondiba kezdtem járni. Azt csak heti kétszer. Egy nap mindig van amikor nem edzem, csak sétálok. Rengeteg vizet iszom. Zöld teát is szoktam.


Ne add fel, menni fog! Legy türelmes és látszódni fog! :)

2020. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok! Azt akartam még írni, hogy csinálj egy csalónapot, mikor olyan ételeket eszel amiket nem szoktál! Kicsit felpörgeti majd az anyagcserédet, legyen benne több szénhidrát és több zsír. Próbáld meg, nekem ezt tanácsolták. :)
2020. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is minden sz...rt kipucoltam az étrendemből, pedig azelőtt ettem őket rendesen. 2 évvel ezelőtt, amikor fogamzásgátlót szedtem, akkor 8 hónap alatt fogytam 25 kilót. Utána leálltam a fogamzásgátlóval és visszajött a sokszorosa. Nem értem, hogy mi lehet a baj, egészségileg rendben vagyok. Most meg olyan nehéz leadni ezeket a plusz kilókat 😭
2020. júl. 28. 12:26
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert éhezteted magad. Eleve 1200kcal alá nem érdemes menni, neked 2100kcal az alapjárat, ezt 500-al csökkentve 1600kcal-t kellene enned (csökkentheted később, amikor már 10-20kg lement).
2020. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De nem tudok többet enni. Egyszerűen eltelít ez a mennyiségű kaja, és egyáltalán nem tudok több kcal-t bevinni.....
2020. júl. 28. 12:54
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is keveset eszel. Nem egészséges. 1500-1600kcal-t egyél meg nyugodtan, főleg mivel edzel is.

Valakinek könnyen és hamar beindul, valakinek több idő. Legyél türelmes. Biztos ami biztos, egy napod le tudnád írni, mit hogy mikor eszel?

2020. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Reggeli : 1 csésze zöld tea

2 db tojás (főzve vagy rántva)

1 db puffasztott rizs


Ebéd: 100 g csirkemell

Spenót vagy karfiol/brokkoli/répa, néha tejszínesen szoktam

csinálni

Köretnek vagy kuszkusz vagy salátát szoktam összedobni

(jégsaláta,uborka,paradicsom,lilahagyma,retek, nem szoktam

rá dresszinget rakni)


Vacsora: gyümölcs saláta vagy valamilyen gyümölcs.


Ennyiből áll egy napom kb.

2020. júl. 28. 13:05
 8/17 anonim válasza:
100%

A testzsír nem csak a külső bőr alatt található , hanem a belső szervek körül a hasüregben a szív és a máj körül és először innen indul meg a zsírcsökkenés, diéta esetén és ha kitartó vagy kívül is elindul és látványosan csökken ,

és fordítva is igaz túlzott kalória bevitel esetén először belül halmozódik fel és ezután kívül is és azután párhuzamosan növekszik a testzsírszázalék.


Ezért nem látszik látszólag az elején a zsírosodás, és mire kívül is elkezd látszani, akkor már késő , mert megtörtént a hozzászokás az egészségtelen életmódhoz.

2020. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon maximum 600-700kcal!
2020. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A yazioval szoktam számolni, ott ilyen 1000-1200 körül jön ki, azért írtam ennyit.
2020. júl. 28. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!