Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen motivációtok van...

Milyen motivációtok van fogyáshoz, diétához?

Figyelt kérdés
valamikor elvesztem a motivációmat és bűntudatom lesz, ha többet eszem mint kéne, nektek mi az, ami miatt nem "törtök meg"?

2021. jún. 23. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Az a motivációm, hogy dagadt vagyok.
2021. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha jól csinálod, akkor nem kell motiváció (vagy csak kevés), de segíthet ha valakivel együtt csinálod, ha van egy vagy több célod amik konkrétak pl. a hónap végére 100kg-ról 96-ra szeretnék lemenni, adott súllyal +2 ismétlést belevinni, vagy 30 fekvőtámaszról 36-ra szeretnék eljutni a hónap végére. És ne az, hogy hetfőtől diétázok és ha megvan egyszer a -20kg akkor jó.


Konkrét célok, illetve motivációs videók, képek, stb.

Ha van egy cél amit el szeretnél érni, egy jobb fizikum ami egy képen megvan (magadat nem jó másokhoz hasonlítani, de jó LEHET), akkor szeretnéd ha 18 hónap alatt egy hasonló szintre szeretnél elérni, mint esztétika és mind erőszintben.


Nagyjából ezek azok, Hajrá, és kitartást!

2021. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerűen, nem azt nézem, hogy jaj, ma többet ettem, mint kellett volna(azaz annyit, mint mielőtt változtattam). Hanem azt, hogy a másik 2-3-4-5-6 napon meg kevesebbet, mint mielőtt nekiálltam figyelni rá.

Összességében jó vagyok, egy-egy nap miatt nem dőlők kardomba, mondjuk én nem is folytatok extrém fogyókúrákat.

2021. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A motíváció mindig az, hogy szeretnék fogyni. Ha ez problémát jelent, akkor érdemes vizsgálódni.

Van akinek csak az a gondja, hogy ízetlen a kaja, semmi oka. 0, vagy minimális kalóriával lehet ízes dolgokat enni.

Úgy érzi, hogy fűrészport eszik extrudált szarokkal. Semmi értelme, fehér kenyérből egy vékony szelet ízes, és jóllakottá tehet zöldségekkel.

Sokáig sorolható, ha meg elveszted a féket, az sem számít, holnap új nap jön.

2021. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Van amikor elgyengülök, nem bírok ellenállás, semmi baj, másnap ugyan azzal a lendülettel folytatom a diétát. Engem nagyrészt az motivál, hogy milyen jól fogom majd érezni magam a bőrömben, amikor elérem a célomat.
2021. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a csajok.
2021. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy látom a tükörben a változást, és ezzel azt, hogy egyre közelebb vagyok a célomhoz.
2021. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos semmilyen.
2021. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az, hogy nem akarok újra kövér lenni mert az az élet kínszenvedés.

Engem a külsőm nem érdekel, viszont nem akartam meghalni, se cukorbeteg lenni, se szívrohamot kapni hirtelen.

Ezeket a komolyabb dolgokat valami csoda folytán még megúsztam, de nagyon durván el voltam hízva és fájt mindenem folyamatosan. + azért elég beteg is lettem, anyagcsere betegségem, és hormonális zavaraim lettek. Ezekkel se volt könnyű élni.

Végülis 2+ éve hogy életmódot váltottam, ez idő alatt a feleslegem legnagyobb részétől sikerült már megszabadulni. Még -12 kg és elérem az ideális súlyomat:)

2021. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert 9-es és egyet értek, mintha magamat hallanám. Számomra az már örök életre egy motiváció marad, hogy nem akarok arra a szintre visszajutni, amin voltam anno. Kínszenvedés.

Viszont mára már a bűntudatot is elhagytam. A bűntudattal addig nincs baj, amíg annak az indikátora, hogy igenis törődsz azzal, amit csinálsz és benne van a szíved-lelked. Ha egyszer elindulsz az úton, kisebb botlásokkal még nem tudod elrontani azt, amit elértél, vagy amit elérhetnél. Csak haladj tovább az úton.

Hidd el, megéri majd. A könnyűség érzése, tényleg olyan, mint hosszú idő után először fellélegezni.

Az apró dicséretek az ismerősöktől, vadidegenek viszonyulása hozzád az utcán. Mind mind olyan apró győzelmek, amikhez könnyű hozzászokni :)

2021. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!