Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulmüködés...

Pajzsmirigy alulmüködés melett, hogy tudtatok lefogyni?

Figyelt kérdés
Tsh szintem be van állítva átlagosra. Szénhidrát napi 60-120 gramm közt van.

2021. júl. 25. 16:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10. Ha a fogyás oka pusztán a kalóriadeficiten múlik, akkor a fogyás megtörtént volna akkor is, amikor a mostaninál kevesebb kcal mellett több szénhidrátot vittem be ( egy korábbi diétám során), márpedig nem ez történt. Hiába volt túl kevés az energiabevitel, akárhogy csavarhatod, nem mindig elég a kcal bevitel csökkentése és az aktivitás növelése a fogyáshoz. Van olyan, hogy a tápanyag arányok is számítanak. És ne mondja senki, hogy 2500 körüli kcalbevitellel most deficitben vagyok , mióta fogyok, és a korábbi 1500 kcallal nem voltam. Pont hogy gyorsabban is kellett volna fogynom.

Szóval még mielőtt az jönne, hogy azért nem fogytam mert koplaltam ( nem ettem elég energiát) fél évig, az anorexiások is csontvázzá fogynak, szóval ez nem indok.:)

De szerintem hagyjuk, sose fogunk egyetérteni abban, hogy csak a kalóriadeficiten múlik a fogyás.

2021. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11. gondolom te vagy az első válaszoló. nem tudom miért kell továbbra is ragaszkodnod ehhez, most már ezek szerint az se megfelelő, ha azt reagálom, hogy az a lényeg, hogy lefogytál, és örvendetes, hogy elmúltak a problémáid. elmondtam többször, hogy nem kontrollált környezetben történt a fogyásod, és sok olyan változó van, ami megmutatná, hogy valójában mi miért történt, de ezt távolról - és főleg a múltból vett történet alapján - nem lehet megállapítani. ezért ajánlottam többször, hogy gyere el ilyen kontrollált, pár hetes vizsgálatra, ahol ha kiderül, hogy neked van iagazad, minden költségedet térítik. de ezt mindig te mindig visszautasítodtad vagy eltűntél. most erre mit lehet mondani.

azért érdekes, hogy továbbra is hülyének nézel, és azt gondolod, hogy erre azt fogom reagálni, hogy “persze, nem fogytál, mert raktároz a szervezet” vagy egyéb ilyen marhaságot.

az is érdekes, hogy megint leírod, hogy hagyjuk, mikor épp most kezdeted újra feszegetni a témát, tehát idedobsz valamit, de hagyjuk. ok, tőlem hagyjuk, észrevehetted (volna) az előző hozzászólásomból is, hogy ezt már rég elegendtem veled kapcsolatban, és örülök a sikerednek.

nyilván nem fogunk soha egyetérteni, ez igaz, mert én a lehető legnagyobb mértékben igyekszem tudományos bizonyítékokra, és nem anekdotákra alapozni a témával kapcsolatos mondanivalómat.

2021. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!