Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi kéne még hogy beinduljon a...

Mi kéne még hogy beinduljon a fogyás?

Figyelt kérdés

10 napja fogyókúrázom.

Reggeli: fél tálka natúr zab,kis gyümölcs,3dl szója fehérje shake.


Ebéd: Egy átlagos tál étel,1 pohár üdítő, néha kis édesség[cukrom miatt].


Vacsora: 3dl shake.


Tavaly december óta nem eszem pékárut, napi 3l vizet iszom átlagban + reggel,délben,este 3dl szálas zöld teát és napi 3*2 zöldtea kapszulát.


Mozgás nélkül eddig összesen csak 1,5kg-ot fogytam.



2021. júl. 31. 18:25
1 2
 11/19 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Én 96 ról fogytam le 66 ra fél év alatt. Hogy mi a titok? Szigórúan tilos enni. Reggeli semmi. Ebéd csirke nyers nagy mennyiségű vegyes saláta. Vacsora egy esetleg kettő savanyú alma. Nem edzettem csak melózni jártam ott van mozgás. Kenyér és lisztek minden formája tilos. Cukor zsír tilos. Zsíros tejtermék is tilos. Mielőtt kérdeznéd igen sokat éheztem de valamit valamiért
2021. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Az kihagytam halat is ehetsz pl
2021. nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha valaki éhezik, akkor szar a kajája. :)

Zöldségből bármikor be lehet zabálni és el lehet készíteni úgy, hogy íze is legyen, pl. sütőben mindenféle zöldség összevágva (pl. mellfilével, karajfilével együtt), megfűszerezve, és megöntözve sűr. paradicsommal (ez a titka a szaftosságának). Esküszöm finom volt és este is lehet enni.

A legtöbb, amit fogytam, 40 kg volt (162-ről 122-re.) Most 142 voltam, 110 a cél, most vagyok 137 és 2 hete kezdtem. (196 cm)


A legegyszerűbb valóban az evés kerülése, de én inkább rottyantok zöldséget hússal, és éhezés nélkül dobálom le a 10 kilókat. Így hosszútávon is tartható.

2021. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hiába emeled ki a kérdésty leirrunk mindent. Egyel többer vavy ha nem jut el az agyacskádig hogy a fogyas megállása a tönkretedd anyagcseréd miatt van, akkor tarts egy csalónapot

Egyél meg 2000-3000 kalóriát, de ne szemetet hanem egészseges ételeket. És fogyelj arra hogy a szénhidrátbevitel is jóval magasabb legyen a szokásosnál. Utána pedig w0 órás böjt. Ilyenkor a t3 és tr anyagcserehormonok beindulnak, a nagy szénhudrattól pedig a leptin ami a fogyásért felelős.

És ha továbbra is túl kevés kalóriág eszel, 2 hét múlva ugyanitt fogod találni magad

(Midnez saját példa, 1200 kalóriás étrenden voltam, tartottam egy csalónapot és az fogadtam egy dietetikudt aki 1700as étrendet írt. Azóta töretlen a fogyás)

2022. jan. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj már valamit, hát mit vársz, megkaptad a segítséget amit kértél. Mi nem felel meg? Miért emelted ki a kérdést?

5-ös voltam

2022. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Amiket én fogyasztok: húsok, zöldségek, tojás, olajos magvak, tejtermékek, húskészítmények, diabetikus édességek, némi szénhidrátcsökkentett termék. Zsírban gazdag, szénhidrátban szegény étrend + rendszeres mozgás. 170kg-ról 67 kilóra fogytam 3 év alatt, és soha nem éheztem.
2022. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
Azt mondja kell az édesség a cukra miatt :D :D :D
2022. jan. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet enni barmit pizza hamburger stb, ha a feher lisztet le cseréld masra. Pl. Barnarizsliszt, kokuszliszt, mandula liszt
2022. jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

10 nap alatt - 1,5 kg az teljesen jó (abból kb. 1 kiló az úgyis csak víz), mit vártál, hogy egy hónap alatt lemegy rólad 20 kiló?

Egyébként az üdítőt el lehetne hagyni, felesleges kalória. A shake gondolom fehérje akar lenni, ha nem mozogsz mellé, akkor teljesen felesleges iszogatni, egyél helyette inkább vacsorára is valami egészségeset, táplálót, pl. csirkét vagy tojást sok-sok zöldséggel, túrót, stb.

És kezdj el kalóriát számolni, csak így a vakvilágba bele nem nagyon lehet diétázni, hogy "egy tányér" meg "egy pohár". Tölts le egy kalóriaszámlálós appot, az szépen az adataid alapján kiszámolja, hogy mennyit kell enned egy nap, aztán vezetgesd bele szépen, hogy miket eszel. A siker titka csak annyi, hogy kevesebbet vigyél be, mint amennyit felhasználsz, ennyi.

2022. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!