Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki ilyen iszonyat dagadt,...

Aki ilyen iszonyat dagadt, hogy már kb. szétfolyik, az miért nem képes egy kicsit kevesebbet enni, vagy odafigyelni, hogy mit vagy mennyit eszik?

Figyelt kérdés

Csomóan azt mondják, hogy ez hormonális, meg, hogy ez genetika.

De ez baromság. Egyik barátom aki "genetikailag" kövér kb. 3x többet eszik mint én. Ráadásul elég szar kajákat is eszik.


Azt mondjátok meg nekem, hogy háború idelyén vagy egy koncentrációs táborban miért nincsenek kövérek? Ott akkor nincs "keveset eszek mégis hízok"?

Hogy is van ez?


2021. okt. 1. 21:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9

És ezek mellett miket ettél? Nem lehet hogy pajzsmirigy problémád van?

2021. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én is erre gondoltam. Egy kis Atkins-diétát ki kéne próbálnod.
2021. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Kövérségről nem tudok nyilatkozni, de sokan kikérnénk azt az állítást, hogy az ételmennyiség összefüggésben van az alkattal. Vagyunk jó páran, akik olyan irgalmatlan módon zabálunk, és tömjük magunkat folyamatosan egész életünkben, és mégis képtelenek vagyunk kitörni abból a borzalmas és szánalmas véznaságból, sajnos egy gramm felesleg sem marad meg rajtunk.


Amúgy alapvetően az a véleményem, hogy a legtöbb "ronda" ember azért ronda, mert szarik a kinézetére, és tényleg nem is érti, mi azzal a baj, mert nekik belül nem okoz pszichológiai válságot. Akinek okoz, az eleve nem is jut el olyan állapotnak a közelébe se, ha pedig tényleg nem tudna változtatni rajta, hát kiugrana az emeletről. A valóság az, hogy nagyon sokan kiválóan összeférnek a saját nem túl előnyös külsejükkel. Aki nem fér vele össze, az képtelen olyan maradni, akkor is ha nyolcszor annyit kell küzdenie érte, mint másnak. Abban én egyet érték, hogy vannak, akiknek nyolcszor annyit kell küzdeni ugyanazért.

2021. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Te most komolyan olyan baromarc vagy, hogy koncentrációs táborban kínzott embereket állított morálisan felsőbbrendűnek mint a kövér embereket SZIMPLÁN a testalkatuk miatt?

Te amúgy normális vagy?


Mit érdekel téged, hogy a kövér ember miért eszik?

Ha a barátodról meg nem bírsz tisztelettel beszélni, lehet, nem kéne vele lógnod.

2021. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Sunshinedoll ***** válasza:
#3 súlyemelők, birkózók pl. kifejezetten túlsúlyosak, és ők is aktív sportolók
2021. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Biztos minden dagadt disznó profi súlyemelő, sunshinedoll megfejtette a talányt.
2021. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
A hormonális dolgot úgy értik, hogy a szervezet az évek alatt folytonos feldolgozott CH és zsìr zabálástól teljesen összezavarodott és nem működik rendesen. Nem úgy éget kalóriát, nem úgy érez éhséget, leptin-rezisztencia... Nem csak pusztán termodinamikáról van szó, hanem összetett biokémiai folyamatokról.
2021. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Sunshinedoll

Nem érted látom.


Aki koncentrációs táborban volt az nem nagyon kapott enni.

Ezért lefogyott.

Akkor, hogy van az, hogy a dagadékok (szerintem te is ez vagy, ezért véded őket!) azt mondják, hogy ők nem esznek sokat, csak annyit mint egy vékonyabb emberke, csak ők jobban híznak.


Kétlem, hogy felfogtad, de hátha!

2021. okt. 6. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!