Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hozzák fel a túlsúlyosak...

Miért hozzák fel a túlsúlyosak, hogy fogyni akarnak, ha közben mégsem?

Figyelt kérdés

Természetesen nem minden kövér ilyen, de mostanában sokszor belefutok ebbe.


Vékony, szálkásan izmos férfi vagyok, a gluténérzékenységem miatt speciális étrendet tartanom. Gyanítom, hogy ezért is kérik ki a véleményem.


50 éves ismerősömnek kb. 30 kg súlyfeleslege van, és emiatt is egyre több az egészségi problémája. Néha bedobja, hogy „fogyni kéne”.

Aztán mikor átvesszük, hogy mit kéne ennie, elvicceli, hogy „ki mondta, hogy fogyni akarok :)”. Most utaztunk el pár napra, és elképesztő, amit művelt: 2-3 óránként péksüti, csak kólát ivott stb.


Munkatársnőm dettó.

Megkérdezte a véleményem, folyamatosan orvosokhoz jár, cukorbeteg, Crohn-betegség is felmerült. az orvosa azt mondta, kerülje a glutént.

2 délelőttöt átbeszéltünk, hogy mit hogyan lehet enni gluténmentesen. azóta eltelt pár hónap, de semmi. összeeszik mindent.


nem akarok erőltetni semmit, de tényleg nem tudom, mit kéne tennem ilyen helyzetben.



2021. nov. 23. 14:05
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
24%

29-es, ez hazugság. Igen, az egészséget hozzák fel, de ez ordas nagy kamu.


Nézz meg olyan kérdéseket, hogy 'zavarna-e, ha a párod egész nap zabálna/napi 3 tábla csokit megenne/stb', és szinte az összes válasz az, hogy amíg nem látszik rajta, addig nem zavar senkit. És a párjukról beszélnek. Majd pont egy idegen ember egészsége fog aggasztani? Kérlek, ne nézz hülyének. Mondd, hogy hány a kövérektől. Sokkal őszintébb.

2021. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
25%
Én csokit se eszem mégis kövér vagyok.
2021. dec. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
32: és miket szoktál enni? Mert az, h nem eszel csokit, rohadt kevés.
2021. dec. 14. 03:40
 34/58 anonim ***** válasza:
35%
Salátákat, zöldségleveseket.
2021. dec. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
70%

34, akkor ne egyél a saláták mellé kenyeret, pizzát és ne egyél sütit, kakaós csigát, ne egyél kesudiót, mogyorót, sajtot, ezek mind-mind nagyon hizlalóak! És persze szalonnát se! Sok sikert! Én is lefogytam kalóriaszámolás által.

Egyél viszont kefirt, répát, uborkát, ezek a legjobbak. Én a teát is cukor nélkül iszom.

2021. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
95%
Kenyeret, pizzát, sütit utálom kakaós csigát meg mindig is utáltam.
2021. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
80%
Én is édesítőszerrel iszom a teát.
2021. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
85%
Én édesítőszereket sem használok, mert azok sem nulla kalóriásak, végig kóstoltam 10 féle teát, 2-t meg bírok inni teljesen mindenmentesen.
2021. dec. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
82%
Ja igazad van ennyiből salátákat se egyek mert nem 0 kalória.
2021. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 Kései Sirató ***** válasza:
100%
39-es, te írtad, hogy salátákat és zöldségleveseket eszel, mégis kövér vagy, ezt nem mi találtuk ki. Ha szeretnél fogyni, akkor kell még valamin változtatni. Ha a teán nem akarsz, akkor másvalamin kellene, de ha nem változtatsz az energiabevitelen, nem fog csökkenni a súlyod.
2021. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!