Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stagnáláskor nálatok mi vált be?

Stagnáláskor nálatok mi vált be?

Figyelt kérdés

Közel 8 hete tartom a diétám. Mindig a keretemen belül voltam és rendszeresen sportolok. Harmadik hete nem mozdul a mérleg. Három kiló van még hátra a célig. Emiatt ma elengedtem magam és szándékosan jóval többet ettem annak reményében, hogy újra beinduljon a fogyás. Ha esetleg mégsem, legalább a lelkemnek jót tett a magasabb bevitel.

Akikkel már előfordult a több hetes stagnálás, nálatok mi indította be újra a fogyást?


2021. dec. 3. 15:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
#6 Persze, több ember személyes tapasztalata semmi ahhoz képest, amit 2 perce olvastál az interneten :}
2021. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Próbálj meg 2 hétig 50-100 kalóriával kevesebbet bevinni. Ha elindul, akkor bizony leijebb kell vidd a határt. Ha nem, akkor más a gond.
2021. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat kell? 77 kilót fogytam eddig. :) Szóval csssssss.
2021. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, 12-es válasza is oké lehet.

Az is lehet, hogy mivel már könnyebb vagy, nem égetsz annyit el, mint 2 hónapja - mivel ugye kisebb súlyt kell mozgatnod, ezért egyre nehezebb a fogyás. Lehet a kalóriaégetést kellene újraszámolnod, vagy máshol is számolni, lehet más adatok jönnek ki, másik weboldalon a futásra pl.

2021. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
#13 Ha 77 kilót fogytál eddig, akkor jó nagy súlytól kell megszabauldnod. Majd akkor gyere vissza, amikor 56 kilóról szeretnél lefogyni 52-re. XD
2021. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

XD?

Úristen, valami Face-en nevelkedett hülyegyerekkel van dolgom...


Egyébként, honnan tudod, hogy nem 130-ról fogytam le 53-ra? Mi, okoska?!


Ja és a matek 56 kilónál sem hazudik. Na jó éjt, butafiú.

2021. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Aki ebben a szakmában dolgozik, egyenesen frászt kap már az 1350-től is. Nem akarok ilyen 1200 kalóriákon élni. Így is reggel nagyon erőtlennek érzem magam, míg nem reggelizek.
2021. dec. 3. 22:46
 18/26 anonim ***** válasza:
#16 Hol volt még a facebook, mikor gyerek voltam. :D De honnan veszed, hogy fiú vagyok? :D
2021. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

a csalónapot jó hogy beiktattad, azse gí kcisit felpörgetni az anyagcserét, beindítani a pajzsmirigy hormonokoat. nekem igazából ez vált be stagnálásra


a másik dolog meg tényleg a türelem. nekem volt, hogy majdnem fél évig stagnáltam súlyban, közben kicsit azért formásodtam a sport miatt. azóta újra beindult, de mérhetetlen türelemre volt szükség (összesen már több, mint két éve "diétázom" - de inkább életmódot váltottam és mivel még mindig van rajtam 5-6 kg felesleg, folyton deficitben

2021. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

4-es, de igen, létezik stagnálás. Tudod miért, mert a szervezeted nem tud matekozni. Egyszerűen csak az életösztön vezérli. Egy bizonyos idő után, ha úgy "gondolja" nem kap elég tápanyagot, azzal reagál, hogy raktározni kezd. Ilyenkor válik be a jól ismert csalónap, amivel átvered.

Nálam ilyenkor a jó öreg "parasztvacsi" vált be. Héjában sült krumpli, főtt tojás, szalonna, kolbi, sonka. Röhejes volt, mikor a bekajálás ellenére másnap 1.5 kilóval kevesebb voltam. :D

2021. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!