Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stagnáláskor nálatok mi vált be?

Stagnáláskor nálatok mi vált be?

Figyelt kérdés

Közel 8 hete tartom a diétám. Mindig a keretemen belül voltam és rendszeresen sportolok. Harmadik hete nem mozdul a mérleg. Három kiló van még hátra a célig. Emiatt ma elengedtem magam és szándékosan jóval többet ettem annak reményében, hogy újra beinduljon a fogyás. Ha esetleg mégsem, legalább a lelkemnek jót tett a magasabb bevitel.

Akikkel már előfordult a több hetes stagnálás, nálatok mi indította be újra a fogyást?


2021. dec. 3. 15:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Pizza, palacsinta kombó :-D
2021. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Előfordult, hogy nekem is pont a "csalókaja" segített, na meg a következetesség. Nem szabad feladni.
2021. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Jól bezabáltam mindenféle zsíros kajákból.
2021. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem biztos deficitnél nem létezik stagnálás. Matematikailag lehetetlen, hogyha pl. 1.500-at viszel be és 2.500-at égetsz el, akkor nem fogysz. Energia nem lesz a semmiből. A stagnálás alatt szerintem sokan azt érthetik, hogy a test feles vízkészlete gyorsan leürült, a zsír pedig ehhez képest lassabb, vagy mérik magukat 3 naponta és máris rávágják, hogy megállt. A matek nem hazudhat, max. a testedet érted kicsit félre.
2021. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
#4 Te vagy most kezdted a fogyást, vagy nagyon nagy súlyból kell fogynod, vagy még csak elméletben álltál neki. :D
2021. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%

Hagyjuk már a személyeskedést, g_ci unalmas...

Ha meg találgatni akarsz, irány a lottózó.

A MATEK NEM HAZUDIK! Fejre is állhatsz, de nekem van igazam. Attól nem neked lesz igazad, hogy ezt írod. Én levezettem. Te nem, és nem is fogod tudni.

2021. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Három hete ugyanazt a számot látom magam előtt, nem három napról van szó. Mindent mérek grammra pontosan és naplózom. Kizárt, hogy ne lettem volna deficitben. 1350 kalóriát fogyasztok, napi 1-1,5 óra sport mellett és nem fogok ezen érték alá menni. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. dec. 3. 22:12
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Ez matematikai paradoxon.

Szerintem nyugodtan hidd el, hogy fogysz, és látni is fogod, ezért ne is add fel. Felejtsd el a mérleget mondjuk 2 hónapig, ne állj rá, csak csináld tovább, amit eddig.

2021. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
2 hónapig vagy stagnáltam vagy 100 grammok mentek le hetente. Türelmes voltam és próbáltam szigorúbb lenni.
2021. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ és a biztató szavakat! :) Semmiképpen sem fogom feladni.
2021. dec. 3. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!