Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kis extra dolgok fogyáshoz?

Kis extra dolgok fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Citromos víz, hideg zuhany, kávé, fahéj. Ilyen kis extra dolgok érdekelnének amik segítik a fogyást. Tudom h konyhában dől el a dolog, meg edzés. Minden rendben van, csak érdekel, hogy milyen kis extra dolgok vannak amik elősegítik a fogyást :)

2022. jan. 18. 13:38
 1/9 anonim válasza:
66%
Többször enni kevesebbet. Kis tányérba eszel, agyadat becsapja többnek fogod érezni. Lefekvés előtt 2 3órával már ne egyél. Elvileg meleg víz ivása reggel begyorsítja az anyagcserét. Én még nem próbáltam de hátha beválik. Hideg-meleg váltózuhany jó a narancsbőrre.
2022. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Popcorn :)
2022. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem zabalni hizlaló vackokat
2022. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sok folyadék
2022. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a részletes, érdemi válaszod.
2022. jan. 18. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem normális étrend és heti 5 edzés mellett:

Egy kancsó házi limonádé, sztíviával, nem cukorral az íróasztalon, 1-2 óránként iszom egy pohárral.

Reggel, felkelés után 2 pohár víz, és 2 kanál lenmagpehely egy pohár vízben elkeverve.

Ha nagyon éhes vagyok, nem eszem azonnal, hanem előtte 2 teáskanál útifűmaghéjat elkeverek vízben, megiszom, és várok fél órát (kevesebbet eszel utána).

Szinte minden kajához zöldség. Újévi lencsefőzeléket is úgy csináltam, hogy fele lencse helyett zellerkockákat főztem bele.

Étkezést vagy egy zöldsalátával, vagy sima húslevessel/zöldséglevessel kezdem, sokkal kevesebb elég utána más kajából.

Ha nagyon ennék édességet, 2 dolog nekem jó helyette: hideg szódavíz, vagy egy kávé :)

2022. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

3. Érdemi igen. Azért mert én is voltam elhízott 17 kiló tulsullyal , de azért ennyi mert ott gondolkodni kezdtem.

Nekiálltam rendesen étkezni , és sok folyadékot ittam, a 17 kiló lement 8 honap alatt. Nem tűnik soknak de ennél többet dolgoztam hogy felszedjem így lefelé se volt vészes.

Ehhez nem végeztem sportot (már visszamentem sportolni de erősödés végett sőt műtöttek közben és 6 hét szigorú fekvésen voltam).

Az étkezés adott mindent, itt azért elég komoly lakomakat csináltam tehát nem natúr hús salival volt a menő , hanem rendes steakek, csirkepörkölt, szóval igazi emberes kajak emberes adagokkal.


A tésztát illetve a durva szénhidrátokat (édes burgonya se) kerültem el amennyire lehetett, erre brutál jó ötleteket lehet meríteni távol és közel keleti ételeket tanulmányozva és mivel nekem ez a világ a kedvencem nem volt nehéz. sőt, több ismerősöm jar hozzám már kajálni mert imádok főzni van sok időm és a fogyókúras eteleimet eszik bár nekik nem kell fogyni :):):)


Na szóval bocsánat hogy nincsenek trükkök de tészták cukrok csökkentése vált be, de nincs édesítő se. (Jó tegnap csaltam mert teriyaki-s lazac volt, de kevesebb teriyaki és olyan sült zöldség ami nem hizlal szóval az ilyenek heti párszor fogyaszthatóak.


Talan ami bejön ha a teát szereted az oolong tea. En imádom abból iszom rendesen, de azért mert szeretem , elvileg fogyaszt is, talán látok valóság alapot.


De ennyi, mást nem tudok javasolni, mint a rendes étkezést

2022. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami nekem kifejezetten segítette a fogyást az maga az étrend. Húsok, zöldségek, tojás, olajos magvak, tejtermékek. Ez teszi ki az étrendem legnagyobb részét. Kis extra nekem a ch csökkentett kenyér és tészta:)
2022. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%

több szigor a diétában: grammra pontos mérés, a csalás teljes kizárása. Egy falat sem. Semmi. Egy szemet sem. Legalább megkóstolhatom? NEM.


ez nem kis extra, hanem bomba

2022. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!