Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok, de az esti...

Fogyókúrázok, de az esti falásrohamok keresztbe tesznek. Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

2 hónapja csinálok egy fogyókúrát, 1400-1500 a napi keretem, ebből kb. 1000, amit napközben a munkahelyen beviszek. Vacsorára már nem javasol a diéta rendes ételt, csak zöldségek és gyümölcs. Egészen 7-16h-ig szépen tartom az étrendet, a baj akkor van, amikor este rám tör a farkaséhség. Ilyenkor össze-vissza megrendelek mindent, ami megennék: hamburger sült krumplival, pizza, kínai, kétszemélyes tál étteremből… Jól bezabálok, úgy érzem, ettől eltűnik az egész napi feszültség és rohanás okozta stressz. Mozogni sajnos csak ritkán szoktam.


Ez a zabálás páratlan heteken fordul elő, amikor a párom délutános. Ha nappalos és este otthon van, előtte nem merem ezt csinálni. Kérdezgeti is, hogy mitől hízok, ha már két hónapja fogyózok… A túlsúly csak növekedik.


Mit tegyek, amikor nagyon ehetnékem van, és az egészségtelen, kalóriadús ételeket kívánom?



#kalória #falás #evés #stressz-evés
2022. febr. 4. 08:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

nem kéne annyit enni és no problem


Mi orosz nők vékonyak vagyunk szerencsére

2022. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez egy picit más lesz, mint amit s többiek írtak, de nekem az segít ha meg van szabályozva, hogy mikor eszek. Napi 5szor eszek (3 óránként ) kb 300 kalóriát minden étkezésre (azért csak kb mert néha kevesebb, több soha ) ez segít abban, hogy ne egyek ész nélkül. Meg lehet szokni. Pl ha 10kor eszel először akkor 13:00, 16:00 19:00 és 21:00. Ehetsz bármit, de maradj 300 on belül. Szerintem könnyebb rendszerben elhelyezkedni mint csak azt mondani hogy ma már nem eszek semmit…
2022. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!