Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyám ma paprikás csirkét...

Anyám ma paprikás csirkét akar csinálni. :S Tudom, hogy nem valami fogyós kaja. :S Kb mennyi kalória van benne a legrosszabb esetben is (1 adagban) Tudni szeretném, hogy ettől visszahízhatok bármit is? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Reggeli: 5db korpovit keksz és egy natúr joghurt (166kcal)

Ebéd: Akkor a paprikáscsirke

Vacsora: Egy alma

Ez kb hány kalória?


2010. szept. 11. 08:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy mit eszel, elárulom neked, hogy 1 tányér kajától nem fogsz meghízni. Ha nagyon zsíros és nem vagy ahhoz szokva, akkor max hányni fogsz tőle, mint én a halászlétől karácsonykor :)
2010. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
tökmind1, egy adag akkor se 1500 kcal. Baromira idegesítesz:) Szerintem nem csak engem. Húzzál inkább házit csinálni
2010. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
semmit nem fogsz ettől hízni.ha mindennap ennél valami hízlalót folyamatosan attól híznál csak.
2010. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy mennyi kcal, Ha átlagos testsúlyú vagy, akkor kb 1500 kcal-t igényel a szervezeted az életbenmaradáshoz. Ha ennyire bűntudatod van,hogy megeszed,ma sportolj kicsit többet.
2010. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon keveset eszel reggelire, amit reggelire eszel, azt edd inkább vacsorára az alma mellé, és reggelizz normálisan. Ha így koplalsz tovább, meg fogsz halni, mert gyenge leszel mindenhez, ezt akarod?
2010. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jó lesz, nyugi, csak mozogj legalább egy órát ma
2010. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
25%
Kedves kérdező:Nem ogsz sokat hízni,A max az 1 kg.A reggelid kevés,egyél müzlit tejjel,narancs juice-zal,máskor meg uborkás-salámis kenyeret.Biciklizz,hullahoppoz,tuti alakformáló!A bőséges ebéd fontos.Vacsor a ne legyen túl megterhelő,jó a csirke is,de ha nem akarsz,csinálj magadnak salátát(nagyrészt ubival,az egészséges).
2010. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: nagyon egyszerű. Csak annyit egyél meg belőle, amennyitől jóllaksz. Egy kanállal sem többet. Akkor pont annyi kalóriát fogsz bevninni, amennyi kell a szervezetednek.

Egyéként még ha telezabálod magad, akkor sem fogsz tőle egy kilót hízni, csak ki fog tágulni a gyomrod és utána mindenből többet kell enned. De ennyi. Ne stresszelj a dolgon.

2010. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%
A kedves kérdezőnek igen csak szüksége lehet rá, hogy lefogyjon, mert az tuti, hogy nem az eszéért szeretik.
2010. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de szerintem a paprikás csirke nem számít akkora bűnözésnek, főleg, ha ebédre eszed és normál adagot eszel meg belőle. Ez egy teljesen jó ebéd, nem fogsz ettől hízni. Vacsira is eheted mondjuk kevesebb körettel, egy alma vacsorára kevés lesz.
2010. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!