Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen érzés vékonynak lenni?...

Milyen érzés vékonynak lenni? Azoktól kérdezem akik túlsúlyosak voltak. Máshogy viselkednek hozzátok az emberek? Hogyan érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Az volt benne a jó, hogy erőlködés nélkül be tudtam fűzni a cipőmet és le tudtam vágni a lábkörmömet.
2022. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy kövér embert emberszámba sem vesznek, úgy bánnak vele, mint egy darab fekáliával.

Lehet okos, kedves, humoros, bármi: az ő egyetlen tulajdonsága az, hogy KÖVÉR.

2022. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezelőtt láthatatlan voltam, most előreengednek az ajtóban, mosolyognak, előre köszönnek, kedvesen flörtölnek, megnéznek, sokkal figyelmesebbek az emberek.

Szomorú, de igaz, a megjelenés nagyon sokat számít.

2022. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
43 kg-t fogytam. Amíg túlsúlyos voltam, mindig, amikor az emberek rám néztek, úgy éreztem, hogy biztos azért néznek, mert nagy vagyok. Most pedig hiába fogytam, és ha belenézek a tükörbe, hiába látom, hogy vékony vagyok/átlagos vagyok, úgy érzem, hogy az emberek folyton bámulnak, és mindig úgy vagyok vele, hogy biztos a súlyom miatt néznek, mert még mindig nagy vagyok. Ez tudom, hogy ez így nem a legegészségesebb dolog így érezni magammal kapcsolatban, de nekem a fejemben még most is az van, hogy "mi másért bámulnának meg, ha nem azért, mert nagy vagyok?" Amikor így logikusan véve tudom, hogy nem vagyok nagy, de ez az érzés bennem egyszerűen bent maradt. Illetve amikor publikusan eszek, akkor is bennem van az, hogy néznek, meg hogy biztos azt gondolják, hogy "na, megint eszik". Szóval na, hiába lettem átlagos súlyú, ezek az érzések nem mentek el. Élvezem, ahogy kinézek a ruhákban, például most már tökre várom a nyarat, hogy végre vehessek magamnak fürdőruhát a fogyásom óta először, meg el nem tudom hinni, hogy én egyszer tényleg 40 kg-val több voltam, viszont még mindig bennem van az, hogy az emberek biztos kövérnek látnak engem és ott ítélkeznek felettem. Pedig ha belenézek a tükörbe, látom én, hogy nem vagyok én nagy, de ez az érzés akkor is megmaradt. Szóval igazából eléggé önbizalomhiányos vagyok emberek között, és én nem is veszem észre, hogy bárki is kedvesebb lenne velem, vagy valami, de aztán lehet, hogy igen, csak ez az egész "tuti megnéznek a súlyom miatt" érzés miatt észre sem veszem. Vissza nem mennék a múltba, örülök, hogy lefogytam, sokkal jobban érzem magamat, mint anno, de ezek az érzések ugyanúgy megmaradtak bennem.
2022. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek kedvesebbek velem általánosan, több férfi megnéz, gyakran idegenek is előre engednek az ajtóban, a pénztárosok gyakrabban kívánnak szép napot, ilyesmi apróságok. Ezeket olyan furcsán élem meg, mert egyrészt én semmivel nem lettem jobb ember a fogyásomtól, ráadásul eléggé testképzavaros is lettem időközben, nem látom magam vékonynak egyáltalán, emiatt pláne nehéz ezeket kezelni.
2022. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
rajtam "csak" 15 kilo plusz van, de utalom hogy nem tudok hason aludni. az a kedvenc poziciom de a haj annyira nyomja a gyomromat hogy rosszul leszek tole
2022. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva. Én vavyok sokkal magabiztosabb, fittebb, jókedvűbb stb. És ezt igazából csak viszatükrözi a környezet (28kg)
2022. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

~40kg felesleg volt rajtam.

170cm, 105kg körül mozogtam


Míg ez a felesleg rajtam volt, tényleg teljesen másképp viszonyultak hozzám az emberek.

Több, mint egy éve edzek, és sikerült leadnom már az első 8 hónapban a feleslegem nagy részét (34kg), majd elkezdtem izmot építeni.

Csak az ismerkedés témában tudok nyilatkozni: Szomorúan látom azt, hogy mivel mára már elértem egy jobb fizikumot, így azok a lányok akik felém sem néztek mondjuk másfél évvel ezelőtt, most előre köszönnek.. Nincs ezzel semmi baj igazából, csak szomorú azt látni, hogy az emberek mennyire a külsőségek alapjan ítélnek meg másokat..

Azelőtt mielőtt rajtam volt a felesleg és szarul néztem ki, akkor is megvolt a személyiségem és most, hogy jól nézek ki szintén megmaradt ugyan az a személyiség, mégis most érdeklődnek többen irántam.. Próbálok okosan hozzáállni és teljesen kizárni az ilyen lányokat, mert nekem ilyenekre nincs szükség, undorító egy dolog ez szerintem.


Egy szó mi száz: Nem mondanám hatalmas hátránynak vannak kitéve a kövér emberek, de tény, hogyha jól nézel ki akkor előnyösebb helyzetben vagy sokkal..

2022. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En 80rol fogytam 56kilora. (168Cm) imadom! 80kilosan semmi onbizalmam nem volt, sokan megjegyeztek hogy kover vagyok utaltam magam..egyenesen undorottam magamtol. Most 56kilosan imadok vasarolni akarmit felvehetek jol āll. Magabiztos vagyok
2022. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal vidámabb vagyok azóta amióta fogytam, megnőtt az önbizalmam is, amíg kövér voltam semennnyi önbizalmam nem volt, féltem az emberektől, alig mertem kilépni a házból
2022. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!