Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen érzés vékonynak lenni?...

Milyen érzés vékonynak lenni? Azoktól kérdezem akik túlsúlyosak voltak. Máshogy viselkednek hozzátok az emberek? Hogyan érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 16. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 170kilós voltam 3 éve, most 67. 175 centihez, szóval már egészséges a súlyom. Nagyon jól érzem magam, több az energiám az életmódváltás óta, már nincsenek mindennapi fájdalmaim, könnyebb mozogni, egészségesebb vagyok, és könnyebben kapok magamra ruhát is.

Teljesen másképp bànnak velem az emberek. Már nem kapok vad idegenektől beszólásokat az utcán, dagadt, tehén, ocsmány, undorító és társai..., ha valaki rám néz akkor rám néz és nem lenéz, nem ítélkezik, nem szánakozik. Azelőtt sokszor tapasztaltam ilyesmiket.

Egy túlsúlyos, kövér ember a frusztráltak céltàblája, akik azzal kompenzálják a sajàt problémáikat, hogy másokkal kegyetlenül bánnak miközben nem is ismerik az illetőt feltétlenül.

Most már hála égnek nem foglalkoznak velem ilyen szempontból. Bántás nem ér, de aki hozzám szól érezhetően kedvesebb.

A környezetem ( ismerősök, barátok, rokonok) is kezd hozzászokni ahhoz, hogy már nem vagyok kövér és kezdik ők is elfogadni.

2022. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jobban èrzem magamat, az emberek ugyanúgy viselkednek velem.
2022. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nagyon érdekelne, hogy hogyan sikerült fogyni és meg is tartani a súlyt? Látom elég sokan vagytok siker történettel, én is ezen az úton vagyok, nehéz, de szeretnék fogyni az egészségem érdekében.

Elliptikus trénert vettem itthonra, azon kezdtem el mozogni.

2022. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!