Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan izmosodhattam ha végig...

Hogyan izmosodhattam ha végig kalóriadeficitben voltam?

Figyelt kérdés
Túl vagyok egy nagy fogyáson és látom magamom hogy izmosodtam (persze edzettem keményen), de végig deficitben voltam.

2022. febr. 23. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Az izom feljödésének nem feltétel a kalóriaplusz, csak az, hogy legyen felhasználható kalória a szervezetben - ez pedig túlsúly eseténn megvan.
2022. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Testépítős izmosodás feltétele a sok tápanyag bevitele, normál szintre izmosodás fogyás mellett is lehetséges, ott van hozzá a zsírban a tápanyag. Egyébként ha zsírt vesztettél, akkor szembetűnőbb a változás, még valódi izomfejlődés nélkül is izmosabbnak néz ki az ember.
2022. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az edzéstől és a fehérjebevjteltől. Ha egyre nagyobb tehrelésnek vannak kitéve az izmok, akkor nőni fognak. Én is izmosodtam a 30 kiló fogyáskm kozben nem is keveset.
2022. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mr.Q77 ***** válasza:
85%

Az izom növekedést (tömeget) kimérted (test összetétel vizsgáló eszköz) vagy csak ránézésre lettél izmosabb?


Valószínűleg volt egy minimálisizom gyarapodás de a nagy változást az izmokat fedő zsír eltünése jelentette ezért látod magadat izmosabbnak, tulajdonképpen "csak" láthatóvá vált ami eddig is ott volt.


egy 250 kg os ember is "Adonisz" testel rendelkezik a zsírpárnák alatt ;)

2022. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 totolala válasza:

Kalóriadeficitben izmosodni.. azt.. butage.cik.

Lefogytál, nem vagy dagadt, és látszik az a minimális izom ami a zsír alatt lapult. Ennyi a titok..

Ennyi ostobaságot amit itt összehordtak válaszokban.. kegyetlen

2022. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!