Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Először is 150cm körül vagyok 65kg-mal. Nem tudom pontosan, kb annyi lehetek, és nem bírom így tovább, változtatni szeretnék. Az anyukámnak hiába mondom, őt hidegen hagyja, egyke vagyok, és akkor is vesz chipset meg csokit, ha nem kérek. Nem akarom megenni, de végül megeszem, és akkor végtelen mennyiségű undort vélek felfedezni. Nem sportolok, és igaz, hogy szeretnék, de tudom, hogy csúfolnának, mert dagadt vagyok, így max. itthon tudnék.


Azt sem tudom pontosan, hogy mennyit egyek, és mikor. Ha napi ötszöri étkezés, akkor a főétkezések mellett mit egyek? És hogy fékezzem meg magam, ha többet és többet akarok zabálni? Vagy az csak önakarat?


Utálom, hogy valamiért mindenki szebb nálam, és egy jó szett csak azért nem áll jól nekem, mert dagadt vagyok. És nem akarok senkit irigyelni, de nem tudok amellett elmenni, hogy mindig bizonytalanul megyek mindenhová. Nagyon szeretnék lefogyni, de nehéz elindulni.


2022. ápr. 28. 21:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :D
2023. júl. 21. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!