Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha keveset eszek,behuzom a...

Ha keveset eszek,behuzom a hasam napi 2-3 óráig és mellette táncra járok fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Ha minden nap egy szendvicset eszek, megpróbálom behúzva tartani a hasam napi 2-3 órán keresztül kis szünetekkel és mellette táncra járok (zumba) akkor fogok fogyni? Vagy inkább tablettát vegyek és azzal könnyebb? 1 hónapom van fogyni és minimum 10 kg-t szeretnék fogyni:) negativat nem kérek csak normális válaszokat, tanácsokat!
2022. máj. 4. 18:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

A hasbehúzós "gyakorlatot" szétnyílt hasizom esetén szokták különböző fórumokon javasolni, valakinek bejön, valakinek nem, de fogyni garantáltan nem lehet tőle.

Ahogy a kevés étkezéstől sem. Én túl vagyok minden létező étkezési zavaron, voltam nagyon túlsúlyos, úgy, hogy közben semmi étvágyam nem volt, naponta egyszer ettem nagyon keveset, vagy semmit, és képzeld, egy dekát sem fogytam. Mindezt pajzsmirigyprobléma vagy egyéb egészségügyi probléma NÉLKÜL.

2022. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a kérdés, hogy hány éves, hanem hog, mennyi IQ kell egy ilyen kérdéshez...
2022. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12-nél a pont! :-DDD
2022. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2022. máj. 4. 19:56
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha összeszorítod a szájadat napi 23 órán keresztül, jobban fogsz fogyni... :-D
2022. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%
Ha teliholdkor gyíkvért iszol kókuszdióhéjből, és tizenháromszor körbeugrálsz fél lábon egy bomló rókatetemet, és közben a Kisapámat énekled a Varga Irénkétől, akkor garantáltam lefogysz. Közben fontos, hogy a háttérben szóljon az Ezo TV is.
2022. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem szagolj borsot a has behúzas mellé. 1 tüsszentés mínusz 10 kalória. Akkor duplán fogsz fogyni. Meg a barátnődet is le tudod előzni a fogyásban.
2022. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%
Hogy a f@szomba lehet feltenni egy ilyen kérdést józan tudatállapotban?
2022. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
78%

A szendvics nem jó.

Fehér kenyér helyett barnakenyeret vagy abonettet egyél, vaj helyett zöldségkrémet, és a szalámit is mellőzd.

2022. máj. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

En epp egy eletmodvaltas-fogyokura kellos kozepen vagyok, remelem hasznos lesz a tanacsom.

27 eves 168/78vagyok. A célom elso korben a -10 kg.

Eloszor is 1 honap alatt nem fogsz tudni 10kgot lefogyni. Ha koplalsz, az nagyon nem egeszseges. Folyamatos fejfajas, gyebgeseg, koncentracio zavar...meg el is ajulhatsz az idkolaban.

A tanácsom: probalj a zumba mellett heti kb 4szer futni. Mondjuk 30percet minimum.

Egyel napi 3-4 szer, de keveset

Igyal sok vizet( keruld a cukros uditoket)

Amit iskolaba viszel szendvicset, legyen teljeskiorlesu, vagy purpur kenyérből. A vajat elhagyhatod.

Egyél sok zoldseget. Ha ehes vagy, attol nem hizol. Pl répát, kigyouborkat kis szeletekre vagsz, es azt nasizod.

Hagyd el a cukrot, fehér kenyeret, péksutiket. Helyette ahogy mar mondtam, teljes kiorlesu szenhidratot egyél. Ha a szuleidet megkéred, csak megengedik, hogy vegyél a boltban ilyen kenyeret.

Kb ennyi. Nem tudom, hany éves, hany kg, cm vagy, ezeken is múlik, mennyit tudsz fogyni. De ideálisan kb 0.5-2 kg megy le hetente. Az mondjuk max 8 kg egy hónapban.

Sok sikert! És kérlek, ne koplalj

2022. máj. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!