Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha visszahízok pár kilót,...

Ha visszahízok pár kilót, akkor eltűnik a lógó bőr?

Figyelt kérdés
Elegem lett a fogyásból, a fárasztó edzésekből. Éveket pazaroltam erre, belefáradtam. Ráadásul semmi értelme sincs, mivel sehová sem járok. Az egészségemnek se tett jót a rengeteg megvonás, a sok gagyi edzés. Normális életet akarok élni, és a hobbimat szeretném csinálni, ami nem az edzegetés. Sajnos sokat fogytam, és borzalmas lett a bőröm emiatt. Hiába edzettem közbe, mégis itt-ott lóg. Most abban reménykedek, pár kilóval helyreáll.

2022. máj. 17. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Azért más, amikor heti 2-3x elmész futni vagy úszni, stb, meg más amit te csinálsz, hogy megszállottan edzel.


Te pedig az utóbbi eset vagy, kőkemény túlmozgással, éhezéssel, és a szavaiddal most is csak önigazolást keresel, meg győzködöd magad.

2022. máj. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ettem kakaós csigát, mennyei volt. Ebédre marhapöri lesz, desszert kókuszkocka. És még este zabálok juhtúrós pogit. Ti meg edzzetek, sok sikert 😀
2022. máj. 18. 07:46
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem reagáltál, szóval akkor te vagy az. Beteg vagy, menj orvoshoz. Én addig megyek edzésekre, igen siker is van, élvezem is, kiegészíti az életemet és nagyon jó egyensúlyt értem el. Erre kellene törekedned (de úgyis csak tovább fogsz gúnyolodni, végülis mi más dolga lenne az embernek 40 év felett).
2022. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hú bszki. Nem jársz sehova, ezért lehetsz dagadt? Mondjuk én az egészségem miatt nem zabálok kakaós csigát, nem azért, hogy a csajoknak villantsak.

Nem állt jól a beesett arc meg lógó bőr... ha az vagy akit mondunk, sose volt neked beesett arcod csak undorító sörhasad :D

2022. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, hogy nem fog lógni a bőr. Egy pizzát még megérdemel gyorsított eljárásként a téma. Sörhasra fel, kis narkós anorexiás undormányok!😃
2022. máj. 18. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!