Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeresen lefogyottak, nektek...

Sikeresen lefogyottak, nektek mi hozta meg az az "elhatározást", azt az akaraterőt, ami segített abban, hogy kitartsatok, és lefogyjatok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 13:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, jobban vagyok, egy mai önmagamat lefogytam 4ev alatt, most aztmondják dokik a szívem alapján 100évig is élhetnék.
2022. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95 kilósan lett elegem a dologból, például hogy a régi ruháimba nem fértem bele. Aztán egyik nap elhatároztam hogy ok akkor most változás lesz és aztán 8-10 hónap alatt lefogytam 75re.
2022. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Megtudtam, hogy beteg vagyok, a cukorbetegség kapujában állva. Onnan még volt visszaút, és én éltem a lehetőséggel.
2022. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Inspiráló olvasni ezeket a történeteket! Én is szeretnék fogyni, de jelenleg nem elég erős bennem az akaraterő, hogy végig is tudjam vinni. Mindig belekezdek, aztán abba hagyom, mert valahogy nem érzem azt a motivációt, ami tényleg szükséges lenne. Ezért írtam ki ezt a kérdést, hátha inspirálódok a ti történeteitekből! :)
2022. máj. 23. 07:41
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A pénztárcám.

Muszáj volt elkezdenem sporolni, ehhez pedig legegyszerűbb volt minden fillérig megtervezni a kiadásokat, így a kaját is az utolsó grammig... ez hozta magával a fogyást is.

2022. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

Mikor már alig bírtam járni az ízületi fájdalmaim miatt (169/67).


Nem sok, csak hogyha eleve arthritises vagy, akkor az.


Most 53 (ez kicsit kevés) - 56 között mozgok, edzéstől, kajálástól függően, és 58-nál nem is akarok több lenni, mert már ott is érzem a tompa fájdalmat.

2022. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!