Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hete diétázok,gyenge vagyok...

3 hete diétázok,gyenge vagyok , erőtlen,fáradt,ideges...semmi gyümölcs semmi zöldség semmit nem eszek 3 hete . Lehetséges emiatt ?

Figyelt kérdés
(fruktóz érzékeny vagyok)

2022. jún. 2. 20:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Ok, akkor nem úgy diéta, hogy fogyókúra.

Mindenképpen el kellene kezdeni számolni, ráadásul nem csak a kalóriákat, hanem a makrókat is. Az biztos, hogy túl kevés kalóriát eszel.

2022. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Igen és semmi tápláló kb

Rizs és hús sütve

Vagy tarhonya és hús sütve

Ezek kívül csak kenyér és 3 féle felvágott.

Egyszer csináltam bundás kenyeret de azt is csak fokhagymával bírom megenni azt sem lehet

Se édes íz se semmi


Palacsintát csináltam egyszer dehát nem tudom mivel megtölteni.

Vettem növényi mascarpone hogy majd azt kikeverem Steviaval

Pffff.... hagyjuk 😟

Tejtermék sem lehet ugye.

Semmi sem .

Ezt én így nem tudom csinálni egyoldalú semmi.

14 féle dolgot ehetek össze vissza

14

Ahh hányok már a hústól is boahh

2022. jún. 2. 21:15
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a diétát ki rendelte el?

Remélhetöleg nem valami természetgyógyász cvagy egyéb csodadoktor.

A fruktózdiéta nem ilyen, a családban van fruktózérzékeny, de nem kellett teljesen kiiktatnia frukzótz az étrendböl, mert ezzel csak ront a helyzeten, csak azokat a gyümölcsöket meg zöldségeket kellett kihagyni, amiknek magas a fruktóztartalma, a közepes, vagy alacsony értéküeket továbbra is lehetett fogyasztani!

Szerintem sürgösen keress valaki mást meg a problémáddal, mielött helyrehozhatatlan károkat okozol magadnak!

2022. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
81%
Volt vércukor mérés ?
2022. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
96%
Orvosnál voltál?
2022. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
91%

Szőlőcukrot ehetsz attól hogy fruktóz érzékeny vagy, szóval nem igazán értem miért írod hogy nem tudsz mit rakni a palacsintába. Ha magvakat és gabonát tudsz enni, akkor ezeket is próbálhatod: mogyoróvaj, chia, quinoa. Illetve napi 2-4 tojás már egymagában rengeteg tápanyagot rejt magában. Ha csak a kalória hiányzik, akkor az olíva olaj is jó megoldás, bár abban túl sok vitamin / ásványi anyag nincsen. Kálciumot lehet érdemes lenne külön szedned, mert gabonával és magvakkal azt elég nehéz lefedni.


Paleo étrendre keress rá, többnyire cukor és tejmentes kajákat fogsz találni.

2022. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
61%
Ne etesd a troll. Hátha a kommentedben is van fruktóz, akkor meg mi lesz.
2022. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Valaki jól átbaxott, nem kell teljesen kizárni a zöldségeket, egy csomó félét lehet enni fruktoz diétában is, csak nem mindegy mit és mennyit.
2022. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
74%
És miért csinálsz ilyen f@sz diétát?
2022. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy nem ehetsz zöldséget, gyümölcsöt de az orvosod vagy aki ezt megállapította hogy neked ez a bajod nem mondta hogy kéne valamit szedned amivel pótolod a vitaminokat?


A gond az hogy ezzel rengeteg vitamint nem viszel be és ez is okozhat ilyen tüneteket, később akár rosszabb dolgok is lehetnek. Ezeket a kieső tápamnyagokat, vitaminokat valahogy kéne pótolni.


A diétát is azért beszéld át egy szakértővel mert ez így nem állapot.



Az hogy csak kevés dolgot ehetsz rendben van, de ezeket azért csak lehet variálni hogy többféle legyen.

2022. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!