Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem ma, ezért...

Túl sokat ettem ma, ezért hashajtóztam. Ártok vele?

Figyelt kérdés

Ma sajnos nem sikerült tartanom a diétámat mert Balcsiztunk, ahol ismerjük a kajafelhozatalt. Megnőtt kicsit a hasam, ezért még visszaindulás előtt kakiltam, és utána hashajtóztam egyet, hogy ma biztosan minden káros anyag távozzon belőlem.


Nem számoltam mennyi kalóriát vittem be, de ezt láttam jó megoldásnak. Most este még edzettem egyet. {23/n}



2022. júl. 29. 23:22
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Hát oké... Nekem ez így akkor is megnyugtatóbb érzés. :) Csak ma reggel hatott a hashajtó amúgy. :/
2022. júl. 30. 12:05
 22/50 anonim ***** válasza:
86%

Diéta alatt simán belefér heti egy csalónap! Egy napi többlet kalóriától nem fogsz elhízni!

Dicséretes, hogy így figyelsz a testedre, a megfelelő táplálkozásra, de olykor belefér egy kis csalás!

Mondom ezt úgy, hogy amatőr naturál testépítő vagyok immáron 12 éve! Tökéletes, szálká, izmos testem van kockás hassal! 179 cm vagyok 82 kilogrammal.

Én négy napot nyaraltam a héten. Igyekeztem figyelni az étrendre, de azért a sült krumplis gyrostálat, túró rudit bevágtam tegnap! Borozgattunk, rumozgattunk. Na és? Néha muszáj élni, mert nem buddhista szerzetesek vagyunk!

Jövő héttől úgyis újra visszatérek a szokásos étkezéseimhez, edzéshez és nyoma sem lesz a nyaralásomnak!

Hozzáteszem, hogy így sem hozzám egy kilót sem!

Többet ne csinálj ilyen butaságot! Néha belefér, hogy élvezd az életet!

2022. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
83%
Továbbá, aki elhízik, nem a heti egy balatoni sült krumplitól, hamburgerektől hízik el, hanem attól, ha hónapokon keresztül minden nap, mindenféle édességet, zsíros ételeket eszik!
2022. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
97%
Ugye azt tudod hogy mire hat a hashajtó már felszívódott az étel nagy része? Tehát hízni ugyan úgy hízol, és még a bélbolyhaid is kiírtod
2022. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel még a szokásos kajámat ettem tojásrántottát reggel 7kor. Tartottam egy korai ebédet is zöldségekkel (karfiol, kelbimbó, répa) és mikor leértünk Balcsira ott ettem később lángost, hambit, sültkrumplit és fagyit.
2022. júl. 30. 12:25
 26/50 anonim ***** válasza:
13%

25: diétázol (fogyózol), és ilyeneket eszel, hogy tojásrántotta meg lángos, hambi, sültkrumpli...????


Mondd, hogy trollkodsz!

2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
25%

Jól tetted! Mondom, emiatt ne forduljon a lelkiismeret!

Ha nyaralni mész olykor, nyugodt szívvel egyél hamburgert, lángost, amit szeretnél!

A rosszindulatú kommentekre ne reagálj!

Persze, némelyiken én is mosolyogtam, de több a rosszindulatú, gonosz komment...

Lehet bántani ezt az ifjú nőt, amiért ennyire figyel az étrendjére!

Mondom ezt sportemberként, hogy higyjétek el, nem mindig egyszerű odafigyelnünk minden egyes nap az egészséges étrendre! Gyakran nekünk is nehéz!

Úgy gondolom, még mindig ez a lány az egészségesebb verzió, akinek bűntudata van az elfogyasztott kevésbé egészséges ételektől, mint akik isszák napi szinten a sört, cigiznek, tolják magukba a chipset, csokit mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül!

Majd ide jönnek az ilyen anonim oldalakra a gusztustalan, rosszindulatú kommentjeikkel bántani az egészségesen élő embereket, mert ők igénytelenek, elhízottak és valójában irigyek arra, aki jól néz ki!

2022. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
90%
Néha egy-egy csalónap belefér, de a hashajtóval csak ártani fogsz magadnak!
2022. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

26:


Igen, mivel edzem és a fehérjebevitel fontos, szoktam enni tojást reggelire gyakran, sőt szinte mindig.

2022. júl. 30. 12:45
 30/50 A kérdező kommentje:
Köszi 27-es! ❤️
2022. júl. 30. 12:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!