Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl sokat ettem ma, ezért...

Túl sokat ettem ma, ezért hashajtóztam. Ártok vele?

Figyelt kérdés

Ma sajnos nem sikerült tartanom a diétámat mert Balcsiztunk, ahol ismerjük a kajafelhozatalt. Megnőtt kicsit a hasam, ezért még visszaindulás előtt kakiltam, és utána hashajtóztam egyet, hogy ma biztosan minden káros anyag távozzon belőlem.


Nem számoltam mennyi kalóriát vittem be, de ezt láttam jó megoldásnak. Most este még edzettem egyet. {23/n}



2022. júl. 29. 23:22
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként elárulod, minek sanyargatod magad, meg hová diétázol? Nemhogy felesleged nincs, de formás sem vagy.
2022. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Az had legyen az én dolgom, miért diétázom... De nagyon egyszerű, nem szeretnék elhízni.
2022. júl. 31. 12:23
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is a célod, ez a gondolkodásmód nagyon mérgező. Ahhoz hogy ne hízz el, nincs szükség ilyen drasztikus módszerekre. Becsúszik időnként egy lángos vagy egy sütemény. Na és? Senki sem hallott még olyat hogy egy kiegyensúlyozott étrend mellett egy lángos miatt hízik el valaki. Ha időnként félreeszel, engedd el és térj vissza a szokásaidhoz.

Egyébként ha már úgy akarsz enni hogy ne hízz többet akkor nem kell sanyargatnod magad. Elég ha a szinen tartó kalóriát fogyasztod el.

2022. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy aki nagyon figyel arra, hogy mit eszik, annak egy idő után csak e körül forognak majd a gondolatai, és kétségbeesik, ha valamit nem tud kontrollálni, ortorexia alakul ki.

Ez persze nagyon veszélyes és étkezési zavarba megy át.

Most nem is az egyszeri hashajtózás miatt lennék kiakadva (elmagyaráztuk, hogy ezzel valóban fogyni nem fog), hanem, hogy nem tud megenni bűntudat nélkül egy kis lángost. Itt is érdemes lenne a 20/80-as szabályt követni.

Ha valóban arró van szó,hogy rosszul lettél a kajától pl. hasfájás meg erősen puffadtál, akkor lehet a jashajtó mellé bekaphattál volna egy kis dipankrint vagy bilagitot is meg normafloret.

Ezek támogatják az emésztést.

2022. aug. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Ugye mint írtam tudtam utána hashajtó nélkül is vécézni, szóval nem arról volt szó, hogy nem ment a nagywc. :) Azzal nem szokott bajom lenni sosem.
2022. aug. 1. 08:01
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem egészséges hashajtot használni. Káros a szervezetednek. Inkább egy kiegyensúlyozott etrend lenne jó megoldás
2022. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Miért emelted ki a kérdést? Tudhatnád, hogy hashajtóval nem lehet fogyni, addigra felszívódik minden mire kijön.

Nem tűnsz valami okosnak, ez a póz a képen meg borzalmas. Így akkora hasad van mint egy hordó.

2022. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
88%
Én nekem nagyon teccesz Zsanett. Csókolom a hasadat és tali szombaton a wc-ben. Legyél már kérlek ottan mer nagyon szeretlek már most.
2022. aug. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
86%
A képen úgy nézel ki mint egy 5 hónapos terhes. Miért kell idiótán pózolni? Ez senkinek sem áll jól. Úgy tűnik mintha hatalmas lenen a hasad, a combjaid, a melleid lógnának...
2022. aug. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
100%
Ne használj hashajtót!
2022. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!