Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok egyáltalán...

Miért nem vagyok egyáltalán éhes? Ettől függetlenül egyek, ha nem esik jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, napi 1600 kalória a keretem, 20 kg feleslegem van.

Az elmúlt időszakban heti 2-3 olyan nap is van, hogy alig tudok enni bármit is, annyira tele érzem magam. Pl. vasárnap 800 kalóriát ettem, tegnap jó volt, akkor 1600-at, ma meg csak 1150-et tudtam enni, mert szinte rá sem tudtam nézni az ételre. Pedig ma futottam is 50 percet


A kerdesem az lenne, hogy ettől függetlenül figyeljek arra, hogy a heti kcal bevitelem kiegyensúlyozott legyen, vagy nem baj, ha vannak olyan napok, amikor nagyon keveset eszem?

Szerintem a meleg miatt lehet, vagy pedig osszeszukulhetett a gyomrom. Nemrég egyébként voltam laborban, az eredményeim ideálisak. Szerintetek mi okozhatja még?


2022. aug. 10. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a meleg. Ha van időnként egy-egy nap, amikor drasztikusan alacsony a kalóriabeviteled az étvágytalanság miatt, akkor az semmit nem fog befolyásolni, nyugi. Nyilván hetekig ne egyél 800 kalóriákat, de úgysem fogsz.
2022. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

Igen, egyél ha nem esik jól. Ha nem is a kereted, de a BMRod mindenképp meg kell enni minden nap. Anélkül a háttérben a testedben keletkezhetnek a bajok. (Nekem pl 2 hónao 1200 kalóriás éteendtől (1700 volt a oeretem akkor) lett olyan vérnyomásbajom hogy random összeestem az utcán. Most, 2.5 évvel később is vérnyomásszabályozót kell szednem)

A rendszertelen étkezés pedig hormonális problémákhoz, falásrohamohoz, inzulinrezisztenciákhoz és csomó más rossz dologhoz vezethet.

A legjobb neked ha órára eszel. 4 óránál több ne legyen két étkezés között

2022. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%

Bírom amikor valaki magára eszik 20 kilót, majd beadja magának is meg másoknak is, hogy ő mennyire elvan napi 1000 kalóriával, nem is hiányzik neki, mikor ediig 3000t is betolt :D

Egyél egészségesen, nem kell koplalni 800 kalóriákkal. És nem elég a testednek, hiába érzed azt, hogy te helikopter vagy, neked elég.

2022. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-as, mekkora suttyó vagy :)
2022. aug. 11. 07:32
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy összeszűkül a gyomrod... ahogy olyan sem, hogy kitágul. Egyszerűen szokás kerdése, mennyit eszel. Sőt: fizikailag a gyomortartalomnak nem sok köze van az éhségérzethez.
2022. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne egyél. Mindig kovesd a termeszetes ehsegerzeted es akkor mindig vm egeszseges, ch szegeny, kis adagod etelt egyel. En igy fogytam es tartom a sulyom. Van amikor tenyleg 2 joghurttal elvan az ember, lehet masnap tobbet eszik, de mindenkepp 1500 kcal alatt kell maradni.
2022. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Lehet hogy a 3 as bunkón írta le. De én is kíváncsi lennék a válaszra.

Mi történt veled hogy hirtelen csak 800 kalóriát tudsz enni, mikor nyilván tavaly nyáron vagy idén is sokkal többet ettél?

2022. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, le is írtam, hogy gondolom a meleg vagy valami egyéb miatt. De nem pszichológiai.
2022. aug. 11. 09:41
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
De tavaly nyáron is meleg volt.
2022. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi Csoki, sokat segítettél!
2022. aug. 11. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!