Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok egyáltalán...

Miért nem vagyok egyáltalán éhes? Ettől függetlenül egyek, ha nem esik jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, napi 1600 kalória a keretem, 20 kg feleslegem van.

Az elmúlt időszakban heti 2-3 olyan nap is van, hogy alig tudok enni bármit is, annyira tele érzem magam. Pl. vasárnap 800 kalóriát ettem, tegnap jó volt, akkor 1600-at, ma meg csak 1150-et tudtam enni, mert szinte rá sem tudtam nézni az ételre. Pedig ma futottam is 50 percet


A kerdesem az lenne, hogy ettől függetlenül figyeljek arra, hogy a heti kcal bevitelem kiegyensúlyozott legyen, vagy nem baj, ha vannak olyan napok, amikor nagyon keveset eszem?

Szerintem a meleg miatt lehet, vagy pedig osszeszukulhetett a gyomrom. Nemrég egyébként voltam laborban, az eredményeim ideálisak. Szerintetek mi okozhatja még?


2022. aug. 10. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bántásból kérdeztem, egyszerűen csak érdekelt.
2022. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#7, attól még, hogy pl. hétfőn és szerdán nincs étvágya, a hét többi napján ehet 3000-5000 kcal-t. Vagy télen hízik, akkor nincs kánikula. Én is így szoktam hízni, időszakosan sok édességet eszem.
2022. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont ebből baj lesz, mert ugye hosszú távon nem tartható. Nekem mikor nincs étvágyam akkor pl az ebédre szánt kalória mennyiséget, pl 500 kalóriát olyan ételből fedezem ami nagyobb kalória tartalmú, tehát nem nagy terjedelmű kalória szegény ételből, hanem ugye mennyiségre sokkal kevesebb. Akkor ettem is, kalória meg van de nem rossz a gyomromnak mert mennyiségre kevés volt.
2022. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

A 3- masnak a rusztikus stílusától eltekintve alapvetően igaza van. Aki korábban úgy evett , hogy túlsúlyos lett, nem fog hirtelen 800-1000kcal-nyi energiával vígan elélni. Hosszabb távon biztos nem.

Másrészt viszont a nagy meleg okozhat átmeneti étvágytalanságot.

A 3 főétkezést azért érdemes lenne megtartani. Hogy ne vezessen falási rohamokhoz.

2022. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
5. 😂😂😂 Már hogyne lenne olyan? Nézz már meg 1-2 részt az Élet 250 kiló felett c. műsorból. Sokszor elmondják mennyire ki van tágulva a betegek gyomra akiken szűkítőműtétet csinálnak.
2022. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!