Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hétre előre készített kaja,...

1 hétre előre készített kaja, hogyan kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék és a családommal élek együtt, így nagyon megnehezíti nekem a fogyásom az, hogy nem magamra főzök és azt eszem amit a családom. Ezen változtatni szeretnék, olvastam több helyen, hogy sok ember 1 hetre előre készíti magának az ételt és csak annyi a dolga minden nap, hogy hűtőből kiveszi a kaját és fel melegíti. Ez nagyban tudna segíteni a celjaim elérését, mivel naponta nem tudok magamra főzni mert munka mellett edzés és még az életemet is szeretném élni. És ha 1-2 nap a héten elkészítem magamnak a kaját a többi napra kalóriák szerint és szét osztom, akkor az nagyon sokat segítene nekem. Van itt valaki aki előre készíti magának az ételt és ha igen, akkor hogy csinálja? Mennyi napra tervez előre, szerintem azért 5-6 napot nem bír ki a kaja még a hűtőben sem. Mennyire kivitelezhető ez at életvitel?

2022. aug. 29. 23:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
" Normáliséknál senki nem tűr" Ez elméletben szép, csak gyakorlatban kilencven százalékban nem így működik. Lehet lepontozni mert nem hazudok...
2022. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő mi?
2022. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!