Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? 17/L

Hogyan tudnék lefogyni? 17/L

Figyelt kérdés
Sajnos edző terembe nem tudom járni. 160 cm 95kg vagyok. Tudom h sok és szeretnék változtatni de nem megy.
2023. márc. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
6%

20-as!

Félrevezeted szegényt a hülyeségekkel. Minimum 35 kilót fogynia kellene, de ha fele ennyi lenne, az is normál testalkat.

A mogyoró, diófélékben rengeteg kalória van, több, mint a csokoládéban, a tömény zsír és olajfélék után jönnek az olajos magvak.

A teljes kiőrlésű, akár búza, akár zablisztekben is kb annyi kalória van, mint bármilyen lisztben.

Ha a kalóriákat nem veszi figyelembe, teljesen mindegy, hogy milyen egészséges ételeket eszik, nem fog lefogyni.

2023. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
34%
Én nemrég szültem. 160 cm vagyok és bizony 90 kiló felett voltam. Nyilván más mert én terhes voltam de be kell látni hogy kövér is mellé. Miután megszületett a lányom és egy kicsit felépuletem elkezdtem fogyókúrázni. Nem durva csak úgy egeszsegegesen. Annyit nem ettem mint elotte. Időm se nagyon volt rá az elején, etvagyam sem volt na meg segitsegem se aki mondjuk megcsinalja. Tehát joval kevesebbet ettem. Naponta sokat sétáltunk a kisbabaval. Rottam a kilométereket a babakocsival. 4 hónap alatt rendeteget fogytam. Mindezt úgy hogy nem szenvedtem.
2023. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
91%

szerintem a táplálkozással van probléma


első körben meg kellene nezhetned magad egy vérvételen.. aztán jöhet egy belgyógyász / dietetikus.


en a 170cmhez voltam 98kg és brutál egészségtelenül zabaltam.. aztán kiderült beteg vagyok (cukorbeteg) és rá kellett magamat venni arra, hogy dietazzak.


le is ment rolam 40kilo egy év alatt..

2023. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim válasza:
79%

21-es.20-as vagyok. Látom megfogtad a lényeget. Nem írtam neki hogy továbbra is ugyanannyit egyen mint eddig, nyilván a kalóriát számolni kell(!), de mellé ha lecseréli jelen esetben a szóban forgó lisztet ártani nem fog vele. És nem kell a családi kiszerelésű mogyorót enni, egy maréknyit írtam, nekem nem lett tőle bajom.

Ja, lehet kihagytam, hogy nekem így sikerült lefogynom 20 kg-t. Nehogy már a saját tapasztalatomat ne mondhassam el ha nekem így már sikerült. Segíteni próbálok TAPASZTALATBÓL.

2023. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim válasza:
11%
Kalóriadeficittel. Ne zabálj
2023. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
87%

24-es!

Csak éppen a kalóriaszámolásról egy szót sem írtál, pedig az a lényeg.

A marék mogyoró kb 150kcal, egy sport szelet 104. Ha lecserélni a lisztet, de ugyanannyit eszik, akkor semmi nem változik. A mondanivalód lényege nem segít a fogyásban.

2023. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
88%
Napi 5x-i változatos étkezés és testmozgás. Már a séta is jó.
2023. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
0%
9-es: a kérdezön van kb 30-35 kg túlsúly, ha neked ez nem rengeteg, akkor komoly baj van veled!
2023. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
42%
28 as, egyébként miért is? A súly az nem egyenlő a zsírral, lehet akár erős csontozatú vagy az izom is elég "nehéz" bár nem ennyire, de nem hinném hogy mert hogy valaki tegyük fel 100 kiló az egyenlő azzal is hogy egy hús torony .., egyébként meg sok testépítő sem 2 kg viszont elég erősek, a súly sok rétegű ezért sem a kilókat szokták mondani, mert ha a test összetételed jó akkor hiába vagy 100 ha egész jó formába vagy.
2023. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
9%

Otthon is lehet edzeni. De a Te esetedben kardiózni kell. Először sétálj, mert a lábaid nem bírnák még a kocogást sem, 1.5,-2 óra sétát ajánlanék / nap. E mellett kalóriadeficit. Ez lényegében annyit jelent, hogy amennyi kalóriát elégetsz a séta alatt, annál több kalóriát nem eszel. Ha elégetsz kb. 1000 kalóriát, akkor max. 600-at kéne enned, de ez nagyon kevés alapból, viszont most sajnos nincs más választásod. Max. az, ha többet gyalogolsz, így többet is égetsz el. Ha lefogytál kb. 80 kilóra, indulhat a kocogás, szintén ezzel a kalóriadeficites rendszerrel.

Remélem tudtunk Neked segíteni! És kezdd el, mert hagyján, hogy ilyen fiatalon nem szép, de nem is egészséges, nagyon nem!

2023. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!