Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? 17/L

Hogyan tudnék lefogyni? 17/L

Figyelt kérdés
Sajnos edző terembe nem tudom járni. 160 cm 95kg vagyok. Tudom h sok és szeretnék változtatni de nem megy.
2023. márc. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
72%

"elméletileg könnyű lefogyni."


Gyakorlatban nem.


"Azért vannak kövér emberek, mert nehéz betartani a feltételeket, másrészt téves ismereteik vannak. "


Ugyan ez igaz a fogyni akaró emberekre is. Téves ismeretekből tájékozódnak és vagy nem sikerül vagy átesnek a ló túloldalára. Mert hát a gyk-n azt mondták így lehet fogyni és mégsem sikerül. Vajon miért? Hát pont azért mert nem itt kell ismeretlenektől tanácsot kérni hanem a szakerektől.

2023. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
74%

51-es!

De ez egyszerű matematika. Ha kevesebbet eszik, mint amit elhasznál, akkor fogy, ha többet, akkor hízik. Ki kell próbálni 2-3 hétig, ha nem működik, akkor mehet szakemberhez. Mert vagy rosszul számolja a bevitt, vagy elhasznált energiát, vagy valami betegsége van, ami az általánosságban érvényes értékeket befolyásolja.

2023. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
22%

Sokkal egyszerűbb és logikusabb ha inkább elmegy az orvoshoz előtte és kivizsgáltatja magát. Illetve mint írtam is ha nem tudnék a koleszterin problémámról akkor hiába ennek egészségesebben és tömnél be magamba a sok zöldség, gyümölcsöt (nem csak ezekkel van baj ez csak példa) nem lenne jobb semmi. Lehet fogynék de a leleteim rosszabbodnának.

Ez egy egyszerű vizsgálat,semmi e nem kerül és semmit nem árt.

2023. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
57%
Azért van a társadalmunkban annyi ember elhízva, mert elég fűszeres és zsíros a magyarkonyhánk, mellesleg mindenhez is fehér kenyeret eszünk. Ráadásul főleg azok vannak elhízva akik szegény környezetben élnek, hiszen nem tudja mindenki megvenni a csirkemellet és ilyen olyan nagy rost tartalmú kenyereket és stb egy családi kiszerelésben és azt fogyasztani minden második nap pl. Elkéne gondolkodni aki így gondolkodik mert nem mindenki multi milliomos, és mielőtt bárki bele állna, egy sima fél kg-os tészta ami a legolcsóbb olcsóbban ki jön egy családra mint egy fej brokkoli egy kg rizs és még hozzá más zöldségnek valók. Hiszen az ember enni akar és nem koplalni pláne minden nap.
2023. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
86%

A módosabb emberek is elhíznak. Az evés jelentős örömforrás a legtöbb embernek.

Az ember számolgatja a kalóriákat, meg igyekszik mozogni, de marhára nem elégül ki és egy idő után fel is adja.

Azok az egészségguruk és egyéb foglalkozásúak akik a külsejükből élnek, persze, hogy vért izzadva igyekeznek súlyt tartani, meg jól kinézni, hiteltelen lenne a lógó husika, rohamosan apadna a beétel és a megbízás. De egy civilt hol érdekli ez, szeretne egy elcseszett nap végén kielégülni.

2023. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
30%
55-ös az előző vagyok ebben is van igazság.
2023. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
0%
Sokan írták, hogy 30-35 kiló felesleg van rajtad. Szerintem még 65-60 kiló is sok 160 centihez. Én 182 centi vagyok és úgy 62 kiló és teljesen normális testalkatú. A számodra legegészségesebb súly inkább ilyen 50 lenne szerintem.
2023. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
69%

57, ezzel aztán nagyon segítesz!

Egyrészt fogyásnál az a legfontosabb, hogy reális rövid távú célokat tűzzön ki, mert ha túl messze van az a cél, könnyebb feladni.

Másrészt nem mindenki akar egészségtelenül vékony lenni.

Nehéz elhinni, hogy ilyen arányokkal te normális kategória lennél, amikor pl: én 160/60-nal is 34-es méretet hordok. 50 kilóval a gyerekosztályról öltözködtem. 42-vel (18 évesen) meg a gyerekosztályról se tudtam, mert nagy volt minden.

2023. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
0%

58., 57. vagyok.

Sajnálom, nem mindenki gnóm, törpe. Modellkedem, úgyhogy ez az alak tökéletes, ami nekem van. És nem, nem vagyok sovány, egyáltalán, de értékelem az aggódásod.

2023. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
17%

59


Azért sértegetni nem kell a másikat.


A modell testet ne hasonlísd össze az átlag testalkattal.

2023. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!