Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni? 17/L

Hogyan tudnék lefogyni? 17/L

Figyelt kérdés
Sajnos edző terembe nem tudom járni. 160 cm 95kg vagyok. Tudom h sok és szeretnék változtatni de nem megy.
2023. márc. 18. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
0%

#69


Ha én kiszámolom a 159 centihez a 46 kg-s BMI-t, arra azt írja, hogy sovány vagyok. Csak tudod, minden vagyok, csak sovány nem. És nem edzem komolyan.

47 kg-ra meg azt írja, hogy teljesen normális a súlyom.

Egy kg, most komolyan ennyit jelentene? :D (A két súly között szoktam ingadozni.)

Hiába papoljátok itt, hogy hűű.. BMI..akkor sem ad reális képet.

2023. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
61%

71


Meg kell húzni egy határt valahol. Ez teljesen logikus. Ad egy körülbelüli képet.

Ha direkt nem akarod megérteni a te bajod.

2023. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%

#72

Csak nem túl sok értelme van. Ez is olyan, hogy kihozták az év elején, hogy a nettó átlagkereset 352 000 forint.

Ez is ad egy körülbelüli képet, az már ugye teljesen lényegtelen, hogy a magyarok nagy része nem is keres ennyit havi szinten. De ugye az már lényegtelen.


Az ilyen átlagos dolgoknak amúgy sincs sok értelme.

2023. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!