Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fogyáshoz csak kcal...

Ha a fogyáshoz csak kcal deficit kell, akkor miért van ennyi tanács?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy 100%ban a kaján múlik a fogyás. Ha mozogsz, azzal gyorsítod a folyamatot, ha súlyzós edzést végzel, formásabb és izmosabb leszel. Ennyit kell tudni. Még esetleg azt, hogy melyik étel laktatóbb (de ez se igaz mindenkire).


Akkor miért bonyolítják az emberek? X ételt ne edd, de ha mégis, csak délelőtt, Y-t meg kötelező mindennap. Fehérjéből Z mennyiséget meg kell enned. Vízből U litert igyál meg. V órát aludj. Meg konkrétan mindenre figyelj oda, hogy ne menjen le izom, csak zsír, mindent grammra számolj, ezt az étrendkieget edd, stb. Van aki még azt is megmondja, hogy milyen edzést végezhetsz, meg hogy mikor fejezd be az étkezést és az napi hányszor legyen.


Jó lenne abbahagyni ezeket, mindenki fogyjon úgy, hogy eszik, amit akar és legyen deficitben, és ha akar, mozogjon is mellé.


2023. szept. 8. 12:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiába az egyik legjövedelmezőbb iparág ez, az emberek rettenet hülyék és mindig akarnak egy könnyebb utat
2023. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10. Engem azért ba.sztak itt le, mert túl sok rostot eszem :D
2023. szept. 11. 09:14
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Na az szép :)
2023. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Mert a minőségi fogyáshoz nem csak kalóriadeficit kell.
2023. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
minőségi fogyás... vágod, minőségi fogyás... hogy mik vannak... miért van minőségtelen fogyás is? olyan baromságokat találtok itt ki...
2023. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Amikor valaki csak a kalória deficitre figyel és sima kövérből lefogy skinnyfat-re úgy, hogy nagy részt izomból fogy, a hájból meg arányban sok marad, közben tápanyaghiányos is lesz.


De még mindig nyomják a baromságot, hogy fogyás az kalóriadeficit, azt jóccakát.

2023. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát figyelj én mozogtam sokat bár inkább kardióztam, egészségesen ettem deficitben, és skinny fat lettem. Izomból nem tudom mennyit fogytam, eleve nem volt túl sok soha :D Súlyzózni meg nem fogok mert szarul vagyok tőle és utálom is, a skinny fat testalkat még mindig szebb, legalább is nekem jobban tetszik magamon, mint a túlsúlyos.
2023. szept. 20. 07:37
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
A fogyás az fogyás, a testalkat meg testalkat… továbbra is marhaságnak tartom ezt a “minőségi fogyás” szókapcsolatot
2023. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!